Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen időközönként vesztek...

Milyen időközönként vesztek játékot a gyereked/gyerekeid -nek? És mennyit szántok rá?

Figyelt kérdés

Újat vagy használtat? Oda figyeltek,hogy ne baromság legyen?

Mennyi idősnek veszitek?


2015. júl. 3. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

5 éves a kislányom.


Újat veszek, de nem drága játékokat. Változó milyen gyakran kap. Alkalom nélkül (névnap, születésnap) kisebb dolgokat viszonylag sűrűn, nagyobb dolgokat ritkán. Kisebb dolgok alatt matrica, kifestő, ilyeneket értek.

2015. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ditta323 ***** válasza:
14%

Lányom 10 hós.

Ünnepekkor (karácsony, húsvét, szülinap...) nagyobb értékű (10-20 e. körül).

Illetve, ha megyünk vásárolni, vagy megyünk valamerre akkor mindíg kap valami kis apróságot (2000-5000 közt. És csak újakat veszek neki.

2015. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én még nem figyeltem hogy milyen sűrűn veszek játékot a 11hónapos fiamnak. talán 2-3 havonta...inkább a fiamat figyelem mikor mi érdekli. pl 1-2hete elkezdett épitkezni szivacskockákból,nem túl nagy a siker :) mivel ahogy megfogja, összenyomja, elcsúszik egymáson. tehát most vettem neki ki kezébe való gumikockákat ezeknek már van tartásuk. vagy előtte 3 hónappal a lapozgatás jött be neki, kapott 2 zenélő könyvet. stb...többnyire használtan veszek, de nagyon szép állapotban. tehát eddig nem ért csalódás :) ha tetszik valami vásárlásnál és a neten már hetek óta kutatom akkor megveszem, de mivel nem nagyon tudok kimozdulni jogsi nélkül, így a net az kényelmesebb.
2015. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-3 havonta

általában a korának megfelelő fejlesztő dolgokra törekszem, amik nem szükséges, hogy sokba kerüljenek, otthoni praktikák is ötletesek tudnak lenni

de látni is, mikkel próbálkozik, a gyerekek ösztönösen érzik, mit tudnak tanulni.

2015. júl. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlünk havonta kapnak apróságot, ha megyünk vásárolni, meg ha szükség van valami nagyobbra, akkor megkapják. A nagyszülőktől is kapnak általában mindig valamit. A nagyobb dolgokat karácsonyra kapják, mert az egyik novemberi, a másik januári, szülinapra csak kisebb dolgot kapnak.
2015. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Születésnap, névnap, Karácsony, gyermeknap, vagy ha megyünk valahova kikapcsolódni. Utóbbi esetben apróságokat, előbbiekben 5-10E Ft körül kettejüknek együtt. Mindig figyelek, hogy ne hülyeség legyen. Előnyben részesítem a gyurmát, legót, kirakót, társas játékokat és hasonló kreatív dolgokat. Persze a lányomnak vannak babái és póniai, ezekkel szerepjátékokat játszik. Ezen kívül szeretem a mozgásra ösztönző kül és beltéri játékokat. Kültéri kicsit drágább mulatság, de ahol apuka ügyes, meg tudja oldani.
2015. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!