Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos, hogy a gyerekeid...

Fontos, hogy a gyerekeid db-számra ugyanannyi ajándékot kapjanak?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, férjem szerint meg az érték a lényeg. 5 és 9 évesek.
2017. dec. 22. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint a gyerekeknek fontos-e. :)
2017. dec. 22. 20:05
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ mi az épp kedvenc játék amit szeretne.

De 5-6. Dolog amit kapni szokott tőlünk.

2017. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, és kicsi korukban sem volt az. Értékben kaptak nagyjából egyformán, de nem szaladtam még egy 200 forintos vackot venni, hogy biztosan koppra ugyanannyi legyen.:-) Az sem volt szempont, hogy terítsünk be a karácsonyfa alatt minden négyzetcentimétert ajándékkal.
2017. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Sose hasonlítgatjuk (ők se), nem erről szól a karácsony.
2017. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk ez mindig úgy van hogy mindegyik gyerek hasonlókat kap, hasonló értékben.

Mindegyikük kap egy legót, könyvet, társast, plüsst, egy kirakóst és valamit ami az eddigi kategóriákon kívül esik.

2017. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
A gyerekek nincsenek tisztaban az arakkal es az erteket sem az ar jelenti nekik. Szerintem fontos a db szam.
2017. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk 3 és 6 évesek. 2 nap különbséggel van a névnapjuk, együtt tartjuk meg. A kicsi 3, a nagy 4 ajándékot kapott azonos értékben. A kicsi egyből megjegyezte, hogy ő csak hármat kapott. Ez novemberben volt, tanultam az esetből, karácsonyra egyforma mennyiséget kapnak.
2017. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem fontos. És mindig van közös ajándék is.
2017. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Három gyerekünk van és igen, nálunk fontos a darabszám. Nyilván az értéket is próbálom hasonlóra kihozni, de a gyerekek számára feltűnne, ha nem ugyanannyit kapnának. Van mindig közös ajándék is, általában társasjáték, plusz mindenki kap könyvet, és az éppen aktuális érdeklődésének megfelelő további ajándékokat.
2017. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan, mint az utolso valaszolonal.
2017. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!