Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor világosodik ki a császár...

Mikor világosodik ki a császáros heg teljesen?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem. Már nem olyan élénk de még azért eléggé pirosas színű.
2020. ápr. 6. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapja szültem, van 2 db 1 centis szakasz ami rózsaszín(mély is ott a heg), a többi már nem látszik.
2020. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrtípustól függ. Nekem kb 2 évig piros volt, de több műtéti hegem is így volt, így a császár hegnél már nem lepődtem meg.
2020. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt az első műtétem szóval ssmmi viszonyítási alapom nincs. De akkor teljesen normális hogy ilyen. Köszönöm szépen
2020. ápr. 6. 22:45
 4/14 anonim ***** válasza:
21 hónapos a kislányom. Még mindig pirosas. Van egy 5-6 cm hosszú rész, ahol keloidos lett a heg; ott még inkább piros. Nagyon bevéreztem műtét után, és a bőröm is többfelé pigmentálódott azokon a részeken. Ezek most is látszanak még barnás pigmentációként.
2020. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

13 hónapja szültem, nekem sem világosodott ki, sőt nagyon is látszódik.

Ráadásul az egész, elejétől a végéig keloidos, gondolom ez már így is marad.

2020. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen az ha keloidos?
2020. ápr. 7. 11:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Ún. "Túlnőtt heg".

A varrás mentén nem sima, hanem "kitüremkedik, göröngyös". Szóval ez nekem szerintem már szebb nem lesz.

2020. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkot nekem is olyan? Ilyen hurka az egész. De nem vastag. Vagy 2 kb 1 centis rész van ami lapos és világos is
2020. ápr. 7. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Orvos nem mondta a 6 hetes kontrollon?

Nekem még akkor említette, ajánlott rá kenőcsöt is, de azt mondta hogy hónapok is lehetnek amíg javul, ha javul egyáltalán.

2020. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mondta. Azt mondta szépen gyógyul.
2020. ápr. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!