Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a cigizés...

Mit gondoltok a cigizés közbeni babakocsi tologatásról, még ha nem is a babára megy a füst?

Figyelt kérdés
Nem én csináltam, én nem dohányzom. Csak láttam valakit így és engem zavar.
2020. ápr. 7. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Undoritó, agyatlan proli emberek az ilyenek.
2020. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Undorító.
2020. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Undorító. Nyugi az ilyen a terhességet is végig cigizi
2020. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Visszataszító, terhesen pedig tényleg minősíthetetlen, a legsötétebb gondolataim kapcsolódnak az olyan emberekhez...
2020. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Undorító. Menjen haza és ha hazaért akkor gyújtson rá. Szerintem logikus...
2020. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem anyuka volt, hanem apuka. De valahogy nem tudtam megérteni, hogy nem lehet kibírni, hogy a baba közelében ne gyújtson rá. Gondoltam én vagyok túl érzékeny az ilyesmire, mert nem cigizek de most megnyugtattatok, hogy ez tényleg nincs rendben.
2020. ápr. 7. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Mielőtt teherbeestem cigiztem. Értelemszerűen terhesen leszoktam. Aztán mikor a fiam úgy egy éves volt kezdett nagyon hiányozni a cigi. Fárasztóak voltak a napok és esténként jól esett volna egy szál, levezetésnek. Már rég nem volt tejem sem, szóval ez sem tartott vissza. Végül így alakult ki, hogy naponta 1-2 szál cigi, szigorúan csak este ha már a gyerek alszik. Soha nem akarom hogy lássa vagy érezze rajtam ezért is váltottam iqosra a cigit.

Szóval lehet ezt normálisan is szerintem.


Amúgy anyukám is dohányzott anno, és 16 éves voltam mire ez számomra kiderült. Mert ő meg csak a munkahelyén gyújtott rá.

2020. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a férjem dohányzik,és rágyújt ha sétálunk,persze arrébb megy,hogy ne menjen a kicsire a füst. Én még a terhesség előtt leszoktam,es sose szokok vissza,de nem tudom ebben mi az undorító. Káros,és draga es büdös es en se szeretem már, de nem.fogdossa így a gyereket,nem fújja rá,szóval sztem.nem követ el bűncselekményt.
2020. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát itt az apuka nem alrébb ment, hanem úgy tolta.
2020. ápr. 7. 20:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tök logikátlan. Ha én érzem mögöttük két-három méterre menve, hogy büdös, akkor a gyerek is végig szívja "levegőzés" címén. Valószínűleg a dohányosnak nem tűnik fel persze, hiszen hozzá van szokva.

Múltkor is jött ki két fiatal anyuka egy társasházból, szépen kirittyentve a nagy sétához, aztán rögtön rágyújtottak az alig fél éves babkocsiban ülő gyerekek mellett - hát rombolta a csini összképet, és biztos csúnya gondolat, mert nem tartozik rám, de átsuhant, hogy remélem, nem szoptatnak.

2020. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!