Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó az olcsóbb...

Szerintetek jó az olcsóbb babakocsi is vagy mindenképp a drágábbat érdemes venni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ..

De nem lehet összehasonlítani egy lorellit meg egy anexet vagy peg peregot pl .

Nyilván mindkettőbe el lehet tolni a gyereket, de míg az olcsóbbat nehezebb tolni, mondjuk nem lehet 2 oldalról felrakni ami nagy előny, kicsi a kupolája ami az UV miatt nem jó, zörögnek a kerekei,hangosak, és buckákon/repedéseken nehezen megy át, instabil.

Nekem touragoo kezdés volt de utána felüdülés volt a peg perego pedig a touragoo se olyan gagyi de óriási a különbség ár/érték arányban.

2018. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van drága szar és olcsóbb jó is.

Viszont hogy nektek mi lesz jó, az körülményfüggő.

2018. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Én biztosan nem vennék drágát, most vettünk sport babakocsit 20, vagy 30 ezer volt, direkt a legolcsóbbat kértem és teljesen tökéletes, jól gurul, jól néz ki, könnyű összecsukni, tegnap láttam a boltban egy stokkét, szerintem kifejezetten ronda, nem értem ki veszi meg 200, 300 ezerért.
2018. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem neg attól függ, hogy van- e autód?

Ugyanis ha van, a babakocsit nem sokat fogod használni.

A boltba, a közeli parkba, később a játszótérre tökéletesen megfelel az olcsóbb, esetleg a drágább kategória használtan olcsóbb.

2018. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha itt a stokkera gondolsz ami kocsiáron van azt mondom felesleges.

de nyilván egy 30 ezres lorellihez kepest valami jobb kell

2018. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk a legolcsóbb lorelli van, azért ezt választottuk, mert tudtuk hogy nagyon ritkán fogjuk használni, arra elég. Nyilván nem terepre való, vannak hátrányai (pici a hely lépni, nem látod benne a gyereket) de mivel mi 95% hordozunk, arra elég, hogy néha a játszóig eltoljam.
2018. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom mi a legolcsóbb, nem arat néztünk hanem hogy normálissan guruljon,könnyen összecsukható,kis helyen elfero,kocsiba is kényelmesen beteheto legyen.A mozesresz kb 5*volt használva.Megerte megvenni 😂

100ezerbe került kár lett volna többet adni érte.

2018. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Autót is lehet kapni 1 millióért meg 10 millióért.Nem ugyanaz a kategória,bàr végülis mindkettő ugyanazt a célt szolgálja.Nekünk azért a minőségibb,tehàt dràgàbb dolgok jönnek be.
2018. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Van autom de attol meg sokat babakocsiztam.

Siman vettem egy fektethetos esernyore csukhato sport kocsit. Vettem egy 3e hauck meleg zsakot bele (ez amugy vagy 12e lett volna) mert teli a gyerek.

Asszem olyan 20korul volt a babakocsi.

Normalis autosullesem volt nem az a fajta amibe osszhajtod a gyereket V betube :-D

A babakocsi esernyore hajtva siman befert a kocsiba ugy h melle befert a nyaralos cucc is.

Szoval nalam ez igy volt.

Mikor mar nem hasznaltuk eladtam majdnem ugyan annyiert amennyiert vettem :-)

2018. júl. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Én jó véleményt ilyen olcsó Lorellikről meg BabyMercekről stb még nem hallottam csak azt hogy benga, zörög, kényelmetlen, nem praktikus, nehéz és kényelmetlen. Ellenben a 200 ezres Cybexünkről ódákat tudnék zengeni, mindennap eláradozom a férjemnek hogy mennyire imádom és olyan szerelmesen tudom nézni amikor benne van a gyerek hogy sokszor a férjem megirigyeli. :D
2018. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!