Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vennétek új babakocsit, ha...

Ti vennétek új babakocsit, ha a régi már nagyon ronda?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van. A 3. babánk és az első között eltelt 10 év, szóval egy igen régi, leharcolt babakocsit használunk. 1 éves a kicsi, nyáron még fog kelleni a babakocsi. Én csak attól tartok, hogy szerintetek nem fognak igénytelennek tartani bennünket, ha ilyen ütött-kopott kocsival megyünk nyaralni egy elegánsabb szállodába? Nem ciki egy ilyenben tologatni egy étteremben a babát? Sajnálnék már új kocsira pénzt kiadni, hiszen max. 1 évig kellene még.

2019. febr. 24. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Vennék egy szép állapotú, használt sportkocsit.
2019. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Én vennék egy újat vagy egy jó állapotban lévő használtat. Ki lehet fogni szépeket. Utána pedig eladhatod. ☺️

1 év azért nem rövid idő, ez a baba is megérdemel egy szép járgányt. Szerintem. ☺️

2019. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha el elmúlt egy évben nem volt ciki, akkor most miért lett az?
2019. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vennék . Annak az árát inkább másra költeném. Ha már egy évet ezt tologattad , akkor ezt a szűk egy évet kibírnám ezzel. A szállodai napok pedig csak úgyis pár nap amiatt pláne nem kell. Inkább vennék egy kis triciklit , ma már nagyon kényelmesek és divatosak vannak.
2019. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Hááát, ha anyagilag belefér az elegáns szálloda, szerintem is kaphatott volna már az elején egy jobb kocsit... Amúgy sajnos azt kell mondanom, hogy igen, eléggé égő lesz. Nem tudom mennyire ütött-kopott, de léteznek olyanok akik babakocsi huzatot varrnak, ha a váz kopott is, azért egy új huzattal mégis "kulturáltabb" lenne. Na és ugye nem 200 ezer, ami elég lényeges. :)
2019. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha eddig nem zavart, akkor nem. Nem hiszem, hogy most így hirtelen az utóbbi egy évben, a 3. gyerkőcnél lett leharcolt. Ha olyan állapotban van én már régen vettem volna másikat (nem feltétlen újat, mert használtan, olcsón is vannak gyönyörűek), de így erre a kis időre már tényleg minek.

Az emberek télen is észreveszik a leharcolt babakocsit, nem csak nyáron.

2019. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha már eddig nem vettél, és csak esztétikai hibás, nem vennék. Esetleg próbáld meg otthon feldobni, ha van kézügyességed hozzá.

3 gyerekes anyaként meg lendülj már túl azon, hogy mit gondol egy rakás idegen egy századrangú kérdésben, amihez semmi köze!

2019. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Én még úgy is veszek, hogy nem leharcolt az első, csak utáltam.

Mivel mindenhova azzal megyünk, nem kocsival, így nekem fontos mit tologatok akár sokkal rövidebb időre is, mint 1 év.

2019. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csak egy nyárra kell és az esztétikán túl elégedett vagyok vele, akkor nem cserélném le csak ezért (pláne nem egy minőségit egy zsákbamacska olcsóbbra). De ha már nyeklik, macerás, utálod és telik is rá, akkor érdemes.
2019. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha most belegondolsz, téged érdekelne egy szálloda vendégeként, hogy a másik vendégnek milyen a babakocsija?

Én cseréltem le babakocsit, mert nem találtam szépnek, és zavart. De ha téged alapjáraton nem zavar, a szálloda miatt ne.

2019. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!