Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cickafarkfű tea menstruációs...

Cickafarkfű tea menstruációs meghozására?

Figyelt kérdés
Akinek van ezzel tapasztalata, kérem, ossza meg velünk!
2020. ápr. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem segít. Pco-s, IR-es pajzsmirigy alulműködéses vagyok. Peteérés nélkül nekem sem jött meg soha. Próbálkoztam én is teával, de csak az endokrinológus segített azzal, hogy szakszerűen kezeltük az alapbetegségeket.
2020. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Vénusz csepp segített. Ha jól tudom, az összetevői között szerepel a cickafark.
2020. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

miért szeretnéd ennyire hogy megjöjjön?

ne aggódj megjön az majf magától



nekem már 1 hete késik de érzem hogy meg fog jönni...eléggé nyilall a hasam

2020. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem mindig kb ugyanolyan hosszú volt a ciklusom, egyszer fordult elő, hogy 10 napot késett, akkor már kezdtem aggódni, hogy mi lehet az oka, úgyhogy gondoltam megpróbálkozom a teával, vesztenivalóm nincs alapon ittam egy bögrével délután és eggyel este, másnap reggel meg is indult a mensim

Én mondjuk sokat fogytam akkor egyszerre hirtelen, talán emiatt csúszhatott, valószínű, hogy ha valakinek komolyabb problémája van, akkor a tea már kevés

Nekem bevált mindenesetre, persze lehetséges, hogy véletlen egybeesés, de én nem úgy éreztem. Kipróbálni megéri szerintem:)

2022. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!