Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most a korona vírus idején...

Most a korona vírus idején miért vannak egyes szülők oda hogy otthon vannak a gyerekeivel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a videókra és a különböző Facebook posztokra ahol ahol hangoztatva van hogy ők most milyen leterheltek meg mennyi tisztelte jár nekik hogy most otthon vannak a saját gyerekeikkel és mennyi minden hárul rájuk.

Mikor senki nem tartott pisztolyt senki fejéhez hogy csináljon gyereket ez a saját döntése volt mindenkinek ebben az országban !



2020. ápr. 17. 12:08
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
38%
A világ többi részén is vagy csak és kizárólag ebben az országban?
2020. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%
Mert egyszerre vagy alkalmazott (home office esetén), tanítónő, óvónő, bejárónő, szakács, anya és feleség. És ez igenis sok tud lenni.
2020. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Csak magyar posztokat és videókat látok ahol el vannak maguktól ájulva a szülők hogy a saját döntésük gyümölcsét nevelgetni kell és több munka van vele.
2020. ápr. 17. 12:19
 4/60 A kérdező kommentje:

# 2

Én ezt értem de ettől ne legyen már oda senki ha már gyereket vállat.

2020. ápr. 17. 12:20
 5/60 anonim válasza:
91%
Kedves kérdező! Neked van gyereked?
2020. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
80%

Ja, azt hittem másképp érted, hogy odavan.

Nekem nagyon jó, hogy együtt lehetünk. Mondjuk nincs is igazán karantén, mert én dolgozok, heti 3-4 napot. Bezártság érzésünk sincs, mert nagy a kért, sokat vagyunk kint. Csak az rossz, hogy menni nem lehet velük sehová.

Mivel nem home office van, és naponta kb. annyit kell segíteni a leckében, mint eddig, így nekem a home suli nem akkora változás.

2020. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne? Szerintem igenis legyen! Ez kemény munka, és sok helyen (szerencsére) apuka dolgozik, így napközben se társaság, se segítség. Ráadásul egyik napról a másikra kellett ezt megoldani.
2020. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Nincs...

De ha én hozok egy döntést ami tudom hogy mivel jár nem kezdek el nehéz időkben azzal mezőzni hogy ez mennyi mindennel jár...

2020. ápr. 17. 12:24
 9/60 anonim ***** válasza:
90%
# 5 na igen én is ezt akarom kérdezni. Mindig annak jár a pofája a legjobban, akinek fogalma sincs.
2020. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

# 9

De van róla fogalma csak épp ez az ember saját döntése volt hogy gyereket vállal!

2020. ápr. 17. 12:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!