Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Ti minek örülnétek...

Kismamák! Ti minek örülnétek születésnapotokra?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lesz barátnőm születésnapja, aki akkor lesz 7 hónapos terhes.

Nem tudom, mit vehetnék neki születésnapjára. Neki vásároljak vagy inkább a babának? Babaruhát, kellékeket, ilyesmit. Vagy az még korai? Ti minek örülnének inkább?

Mivel biztosan jól jönne neki, ha a babának vásárolnék, de mégiscsak az ő születésnapja.


2020. ápr. 23. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki vegyél, ne a babának.

Egy jó könyv, egy kis édesség, ha szabad neki, vagy mondjuk egy kényelmes hosszított kardigán, amit utána is tud hordani. Aminek nagyon örültem, anyosomtol kaptam egy szettet, amiben várandósoknak való kényeztető holmik voltak. Stria olaj, habfurdo, fürdőbomba ilyesmi. 37hkm

2020. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szülinapja, így mindenkèpp neki vegyél valamit! A babának majd ráérsz babalátogatóba vinni valamit.
2020. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt a kényeztető csomagot akartam írni. Én anno a barátnőmnek vettem egy jó könyvet, pár db arcmaszkot, egy finom illatú testápolót és egy gyümölcs kosarat vittem, mert iszonyat kívánta az epret és a sárgadinnyét.

A fürdősó és egyéb fürdő eszköz is jó lehet, de nem igazán ajánlott kádban fürdeni terhesen (bár én néha kádban fürödtem, mert jól esett a derekamnak), te tudod ha fürdik vehetsz fürdősót, bombát ilyesmit.

Babás dolgot én nem vennék, elvégre az ő születésnapja nem a baba napja..

2020. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kosgyerekes anyaként is ugyanannak örülök, aminek a terhességem előtt. Attól még, hogy terhes, nem szűnt meg nőnek és a barátnődnek lenni, most vonatkoztass el a babától.:) te tudod miket szeret, a könyv, édesség, ékszer, szépségápolási termék, táska mind jó ötlet. Esetleg ha nagyon olyat akarsz ami a babához is kötődik vehetsz olyan hátizsákot, ami jó a babas időszakban, ilyenjei vannak pl. Sellei Lillanak, bár ha engem kérdezel az áruk elég húzós, csak kiindulási pontnak mondom, hogy valami hasonló “pakolos” táskát is nézhetsz.
2020. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyik barátnőm a jyskben vett egy hatalmas puha párnát cuki huzattal. Pont jo volt a hasam alá, és azóta is imádom, nagyon puha
2020. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Én igenis örültem volna, ha olyan dolgot hoz, ami a babának jól jön. Pl. Sajnáltam rá pénzt a dodoo plüssre, vagy nagyon szerettem volna a my baby hug hordozót, de nyilván 30 ezer forintot meggondol az ember hogy hova tesz 3 gyerek mellett, így nem vettem meg. Ezt pl később el is lehet adni. Te tudod mennyit szánsz rá, és mi az ízlése a barátnődnek. Pl. Én nem krémezem magam, nálam az ilyesmik előbb utóbb kukában végzik. Esetleg vehetsz neki kismama masszázs utalványt. Egy jó masszáéért mit meg nem adtam volna.
2020. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Bárminek aminek nincs köze a terhességehz. Egy könyv a kedvenc írómtól, ami még nincs meg, vmi natúrkozmetikum, amit szeretek, de sokszor drágállom megvenni magamra, stb.
2020. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Én pl örülnék most egy rágcsa nyakláncnak. Szép is, nekem is jó, a baba is tudja használni, és hordozás közben is tudja rágni.
2020. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


Én pont hasonló kérdést tettem ki


Szerintem egyénfüggő kérdezz rá a szülinaposra,hogy örülne babacuccnak vagy inkább másnak

2020. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a barátnömtöl egy szép orchideát kaptam, meg tortát 😊
2020. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!