Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerintetek ez...

Mit gondoltok, szerintetek ez kamu sztori?

Figyelt kérdés

A csaj neve:Darja Szudnyisnyikova

Instán "uverdig_iv" néven fent.

A csaj 13 évesen lett terhes egy 10 éves sráctól, most pedig már instaceleb lett.


2020. ápr. 26. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Volt már ilyen. Azok asszem angolok voltak. Ott is kiderült, hogy jé, mégsem a kisiskolás gyerek az apuka, hogy is lenne hanem anyuka már büntethető korú 15+-os pasija.

Nincs új a nap alatt.

2020. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt is ez van, orosz lapokban olvastam 3 15 éves fiúval is volt együtt abban a hónapban, ebből 2 fiú orosz politikus kisfiai, mily érdekes..
2020. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom a 10 gyereket csak "beszervezték", mert vele szerepelhet nyugodtan a csak
2020. ápr. 26. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu. Én még a terhességben sem vagyok biztos. Nekem is volt ekkora hasam tiniként, mikor sokat ettem. Szerencsére ez elmúlt, de nem ez a lényeg.

Igazából nekem a legfurább, hogy 10 éves, az még egy kisfiú. A csaj már most beteg, ha azzal a fiúval lefeküdt.

2020. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!