Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen cél vezérel valakit,...

Milyen cél vezérel valakit, aki egésznap hihetetlen sztorikat (amik valószínűleg kitaláltak) mesél magáról?

Figyelt kérdés

Munkatársam, így nem nagyon tudok mit tenni, de annyira nem is akarok, egyszerűen csak nem beszélek hozzá sokat, mert már unom a sztorijait. Minennap mesél legalább 3 olyan sztorit, amik vele történtek meg, holott még egy akció filmben sem látsz ilyeneket.


Például hogy vonatozott, aludt egy erre kialakított helységben a vonaton, majd egyszercsak hajnal 2-kor rátámadt a kommandó, hogy bevándorlókat szállít és kimagyarázta magát, hogy nem. Vagy hogy sétálgatott, felfigyelt egy nemfehérbőrűekből álló csoportra, akik hangos zenére táncoltak az utca közepén, majd bedriftelt a sarkon egy TEK-es furgon, kirántottak a tömegből 2 illetőt, de a többiek ezt le sem tojták és táncoltak tovább, míg a furgon csikorgó gumikkal elhajtott.


Illetve nagyon elferdít mindent. Egyszer játszottunk egy játékot egymás ellen, már az első köre végén volt, mikor kitalált egy új szabályt, amit nem mondott el normálisan, így 1-2 körrel kvázi le voltam maradva, mert nem értettem a szabályokat, majd annyira nagyon örömteli módon mesélte el a többieknek, hogy engem hogy legyőzött és úgy állította be, mintha egy világbajnokságot nyert volna meg. Én ekkor jöttem rá, hogy talán a sok sztorija nem is úgy van, ahogyan ő azokat meséli.


Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért akar valaki ennyire a figyelem központjában lenni, miért kell mindent ennyire elferdíteni?



2018. jún. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn központú az ilyen ember.

Szereti ha csak rà figyelnek.


Van egy kollègàm,aki hasonló viselkedèsű.


Folyton beszèl ès àllàtja,hogy minden nap mindig intèz valamit.

Nehèz beszèlgetni vele,mert nem enged szóhoz jutni.

Olyankor unalmas a csevegès,mert csak hallgatom őt.


Ha pl. màsokkal beszèlgetek ès nem ő van a közèppontban sèrtődötten fèlre vonul,de gondoskodik róla,hogy megint rà figyeljenek,mert pillanatok alatt ügyesen úgy alakítja a beszèlgetèst,hogy ő beszèljen megint ès rà figyeljen mindenki.


Èn úgy fogalmazok,hogy önző ès szereti hallani a sajàt hangjàt.

2018. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
100%
Vagy ezzel akar kitűnni és többnek látszani, mint ami, de valójában lehet, hogy dögunalom az élete.
2018. jún. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyemen voltak ilyen kollégák, főnökök. A suliban még O.K. de meglett embereknél kissé gáz az ilyen szöveg. Volt olyan aki a VW konszern igazgatóját inspirálta a Skoda felvásárlására, a másiknak a Leier cégcsoport tulajdonosa adott el egy Fiat Bravot , más Fidel Castrot tanította beszédekre és a marokkói arabok sírva könyörögtek, hogy ingyen adhassanak neki bőrkabátot,mert olyan jól alkudott, volt aki Nepálban a császárral bandázott, Chilében olajat fúrt, Schobert Norbinak recepteket írt :) nem beszélve a rengeteg politikus, cégvezető, színész, közszereplő puszi pajtásokról és még sorolhatnám. Szívesen meghallgattam őket, legalább gyorsabban telt a munkaidő.
2018. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1) Ő is hasonló, szeret beszélni és ha egyszer hozzá kerül a szó, nehezen megy át másra. Én valamiféle kisebbség értetre tudtam gondolni, illetve lehet, hogy nem kapott otthon elég figyelmet, vagy pont, hogy az övé volt az összes és megszokta... Kitudja.


2) Az életéről nem sokat tudok, de egy meglehetősen jó szakmában van és nem buta. Nem tudom, hogy ha kitűnni akar, akkor vajon miért, mert ő kb az egyetlen a munkahelyen, aki azzal foglalkozik, amivel.


3) Hú, a te általad hallott sztorik sokkal durvábbak. Megnyugodtam, hogy vannak még mások is rajta kívül.

2018. jún. 15. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Mentálisan sérült, figyelemhiányos.


A notórikus hazudozás egy pszichés zavar...


VOLT barátnőm is ilyen, mindent, amit mond, le kell osztani legalább 2-vel. :D Egy időben zavart, most már eljutottam oda, hogy nem beszélek vele szinte egyáltalán mert elegem van a nyilvánvaló kamujaiból.

2018. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5) Érdekes. Gondolom ezek az emberek meglehetősen ritkán tesznek ez ellen bármit is, mert ők ezt feltételezem nem érzékelik. De akkor kb te is azt csináltad, amit én is, hogy egyszerűen csak nem beszéltél vele.
2018. jún. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!