Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 honapos a babank. Szules...

5 honapos a babank. Szules ota egyaltalan nem kivanom a sexet, ha megis egyutt vagyunk akkor faj. Massal is elofordult ilyen? Normalis ez? Mit tehetnek hogy ujra orom legyen az egyuttlet? Nem tudom befolyasolo tenyezo-e hogy szoptatok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg szoptatsz, a hormonháztartásod nem a régi, inkább anya vagy mint nő.

Én nem szoptattam, mégsincs nagy kedvem az egészhez, bár régen sem volt túl sok.

2010. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasznos választ sajna nem tudok adni, csak megértést! Én is ugyanígy vagyok, mint Te! És pont azért mert nem kívánom, nem is élvezem... :( Ez annyira sz@r! Remélem rendbe jövök mihamarabb!
2010. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,de már "dolgozunk" a problémán:-))))

Akaraterő,gyakorlás és megértés!

2010. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.6 hós a fiam és nekem sincs kedvem a szexhez.

Azzal tudlak vigasztalni,h a lányom is amég cicizett nem volt kedvem és azután helyreállt.

1.5 év után...

2010. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még, ezért van. Nekem is ez volt végig a szoptatás alatt.

Parasztosan szólva, most nem gyerekcsinálásra alkalmasak a hormonjaid, hanem gyerektáplálásra.

Majd ha abbahagyod a szoptatást, hirtelen más lesz minden.

2010. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat! Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak velem van ez igy. Remelem mihamarabb rendezodik nemcsak az en de sorstarsaim helyzete is! Jo probalkozast mindenkinek!
2010. júl. 28. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónapja nem szoptatok már, mindjárt egy éves a babám, de még mindig az utolsó dolog amire vágyom egy átrohant nap végén....:(
2010. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!