Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Depresszio terhesseg alatt....

Anna 27 kérdése:

Depresszio terhesseg alatt. Valakivel elofordult?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Kiborultam mindenen, sírtam a semmiért a csukott ajtók mögött, ingerül és feszült voltam. Semmi segítségem nem volt otthon, kimerültem az éjszakázásoktól (a kisebb gyerekem éjszakánként 6-8x kelt hónapok óta, az idejére sem emlékeztem, mikor aludtam utoljára egyben 3 óránál többen). Megijedtem a felelősségtől, hogy képes leszek-e végigcsinálni ezt az egészet.

Volt egy pont, amikor azt éreztem most ugrok ki a 3.ról. Abban a pillanatban semmit sem éreztem, sem félelmet, sem fájdalmat, sem szeretetet, csak, hogy végre legyen vége ennek az egésznek. Azóta is lelkiismeret furdalásom van miatta, de akkor csak az a végtelen üresség volt. 30hetes terhes voltam akkor. Amíg nekem ez végigfutott az agyamon bent a lakásban a 2 gyerek gyilkolta egymást, aznap éppen 100-adszor, a férjem meg mellettük aludt a tv előtt. Csak zokogtam. Azt hiszem, akkor voltam a legmélyebben. Azóta jobb a helyzet, de ehhez nekem is a sarkamra kellett állnom, és beismerni, hogy egyedül nem tudok mindent megoldani..

2011. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor 15-16 hetes voltam annyira gyűlöltem az egész világot, hogy mindenki kétségbe volt esve miattam. Ha valaki rosszul szólt már megtudtam volna ölni. Egyszer annyira összevesztem a húgommal, hogy nekimentem és megpofoztam. Dührohamok után meg csak zokogtam és vártam a terhesség végét. Szörnyű volt. Most talán a második babámmal megúszom ezt az időszakot , remélem, habár tegnap a düh csíráját már felfedeztem mikor felhúzott a védőnő.
2011. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én az voltam

nagyon, végig bőgtem h nem akarok gyereket, és meg akartam halni

aznap amikor megszületett a lányom ez elmúlt és repkedek a boldogságtól :)

2011. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!