Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha feloldják a korlátozást,...

Ha feloldják a korlátozást, meg nyitnak a strandok stb ti meritek vinni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
biztos hogy nem
2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Attol fugg mikor es milyen feltetelekkel oldjak fel. Balatoni strandra, ha nincs heringparti, igen, de ott is a szabadstrandra a rokonunk nyaralojahoz kozel, mellekhelyiseget, zuhanyzot nem hasznalnek mashol. Az uszodakkal es wellnessfurdokkel is amugy ez a gond, nem az uszodak vize, mert az kliros, abban nem terjed, de a zuhanyzok, mosdokban sajnos igen. Ha nem lenne lehetosegunk rokonhoz menni, akkor berelnenk kulonallo hazat, de azt is csak ha mar annyira lecsengett a jarvany, hogy mehetnek a gyerekek oviba is.
2020. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
*kloros
2020. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem érdemes várni pár hetet.
2020. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Nincs még annyira meleg. Van nyaralónk, szerintem majd júliusban lemegyünk a strandra, de az akkori járványhelyzettöl függ.
2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi már mennénk strandra nagyon. Én pár hete már voltam combközépig vízben a nagy melegben, amikor tűz a nap, a gyerek is emlegeti.

Egy pillanatig nem volt tervben, hogy idén kihagyjuk. Bár nekem a strandot a homokos part jelenti kb 100 méterre a házunktól. Szóval ha nem lesz nagy tömeg, biztosan megyünk, amint 17-18 fok fölé megy a vízhőmérséklet (nem kell sokat várni, ma hivatalosan már 15,3 volt)

2020. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lemegyünk Balatonra nyáron, ha lesz rá lehetőség
2020. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Balatonon van a nyaralónk, a gyerekekkel minden nyáron leköltöztem, nem tudom idén mi lesz, jó lenne, ha minden rendbe jönne júniusra, de nem hiszem, hogy olyan nyár lesz, mint az eddig megszokott.
2020. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Mi áttetettuk a májusi nyaralást és a keresztelőt is augusztusra.Júniusban költözunk.Nem all meg az élet.Eleget gubbasztottunk itthon és sokmindenről lemondtunk.
2020. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, fogunk menni. A mi Willink már nagyon készül a nyitásra, majdnem minden nap sürög-forog a strandon. A gyerekek is nagyon várják. Meg én is. Kis falusi strand, két medencével, nagyjából állandó látogatókkal.
2020. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!