Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha feloldják a korlátozást,...

Ha feloldják a korlátozást, meg nyitnak a strandok stb ti meritek vinni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 08:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2020. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Most még biztosan nem, de nincs is olyan idő. Nyáron szeretnék tóhoz elmenni valahová néha a fiunkkal (terhes vagyok, szóval medence most nem játszik),addig is van itthon medence, majd abban fürdünk, ha elég meleg lesz hozzá.
2020. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi májusban amúgy sem szoktunk menni strandra, nyáron meg majd meglátjuk...
2020. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Augusztusban megyünk nyaralni wellnessbe ez biztos.

Szabadstrandra is biztos megyünk.

2020. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Balatonra mindenkeppen, szabadstrandra, mivel van lent sajat hazunk. Ugy, ahogy az egyik valaszolo is irta, nyilvanos wct, zuhanyzot stb. nem hasznalva. De rendes medences strandra, wellnessbe, viziparkba stb. iden biztos nem. Azt meg nem tudom, hogy fagyizas, gofrizas, hamburgerezes a bufebol hogy lesz. Azt is lehet kihagyjuk.
2020. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az augusztusi nyaralást 2 hete lemondtuk már

Biztoshogy nem...

1,5 éves és 2 hónapos gyerekeim vannak

2020. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16 mi is így vagyunk, csak nekem 2évesem és egy 3hósom van. Azért tettem fel a kérdést mert jóformán hülyének néznek a barátok, amikor szóba jön.
2020. ápr. 30. 20:24
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szerintem többen nem mennek ilyen helyzetben strandra. Mi olyan furcsa ezen?
2020. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen én is egyet értek veled. Viszont az ismerőseim nem veszik komolyan. Aki tartotta a korlátozást az is azt mondta, hogy "már nem hisz benne" ez csak politika, ez csak egy gazdasági fogás, ez csak kamu stb. Lehet, hogy én vagyok a hülye de én félek, féltem a gyerekeimet és totál megdöbbenve tapasztalom az ismerőseim körében, hogy ezzel lassan egyedül vagyok.
2020. ápr. 30. 22:20
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

16 vagyok

Nekem apukàm karanténban / önkéntes/:pedig betartotta a dolgokat. Kesztyű maszk..home office

Várja a teszt eredmént

Szembeszomszéd hatoságiban / munkaköre kapcsán igazolt koronást gondozott/


Mi komolyan vesszük


Testvérem a családjával Tirolban vannak ....

16-os

2020. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!