Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudnám előrébb hozni a...

Mivel tudnám előrébb hozni a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Szerdán kellett volna megjönnie,aznap csináltam is egy tesztet negatív lett,előtte 18 nappal voltunk együtt a párommal,tehát már ki kellett volna mutassa.Messze dolgozik a párom így ritkán tudunk együttlenni.Most kedden jön haza újra,nem szeretném ha pont akkor lenne meg,úgy gondoltam ha szerdán max pénteken megjön akkor el is múlna kedd-szerda felé.vasárnapig marad itthon.Nem szeretném ha pont végig meglenne amíg itthon van.Tud valaki valami praktikát esetleg hogy megjöjjön minél előbb?Vagy nincs ilyen?
2020. máj. 2. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet előre hozni vagy késleltetni. Nem a szevzeted fog hozzád alkalmazkodni, hanem neked kell a testedhez.
2020. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy tudom, nagy dózisú c vitaminnal lehet tolni rajta pár napot, előrébb hozni szerintem sehogy nem lehet. A c vitaminos nekem bejött párszor, vagy csak épp valami miatt késett pont. 🤔
2020. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Vörösbor, intenzív sport, aviva
2020. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sport és forró fürdő aminek van némi esélye. De csodát nem kell várni tőle, inkább arra jó ha nagyon nem akar megjönni és be kell indítani.
2020. máj. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a forróvizes ülőfürdő 1-2 napot tudott előrehozni

De szerintem ez egyéni tapasztalattól függ, h nűködik-e

2020. máj. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aviva torna+ ha fogamzásgátlót szedsz azzal is lehet variálni.
2020. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Orgazmus.
2020. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a citromos víztől késik ha sokat iszol pl. a Jana ízesített vizéből. Cayenne borsot ha belekeversz vízbe és megiszod reggel üres hasra az hatásos, nekem szokott segíteni ha azt akarom h előbb jönnön meg de ezek is csak egy két napra jön meg előbb
2020. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah hát nagyon jó,tegnap meg is jött.Hnap jön haza párom.Mivel tudnám most kicsit befolyásolni,hogy előbb elmúljon?A melegvíz tényleg jó rá?
2020. máj. 4. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Napi 1000-2000mg C-vitamin. A citromos víz is a C-vitamin miatt lehet jó, de nyilván abban nagyon kis mennyiség van. Én már mindig szedek C-vitamint, ha megvan, mert amúgy elég erős a vérzésem, ez kicsit enyhíti, és talán 1-2 nappal hamarabb el is múlik. Reggel-este beveszek egy-egy tablettát 500, 1000 vagy 1500-asból, épp mi van itthon.
2020. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!