Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4hónapos fiam kétszer alszik...

4hónapos fiam kétszer alszik 20percet napközben. Este eddig 2szer kelt enni, most 9tőp éjfélig alszik, utána óránként ébred. Mit tudok tenni, hogy jobban aludjon?

Figyelt kérdés
Eddig jó alvó baba volt, napközben is 2-3 órát simán végig aludt. Éjszaka csak a mellemen alszik vissza, de jóformán mire leteszem kel is.
2020. máj. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna, csak nekem két hónapos. Valamiért jobban zavarják most a pukik, meg a foga is jöhet, mert folyton a szájában a keze, nyáladzik, szívogatja az ajkát. Én most ki fogom próbálni hogy velem alszik, bár nagyon félek... mellettem nincs légzésfigyelő... de én már nem bírok ki még egy éjszakát így, remélem jobb lesz ha végig cicizhet éjjel...
2020. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém végre kezdett 4 órákat aludni éjszaka, de tegnap este valami elromlott félóránként ébredt. Ma napközben is nyűgös. Lehet front van vagy mindannyian az ínyük miatt szenvednek.... majd elmúlik.
2020. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hőmérséklet, melegebb, hidegebb? Éjszakai pelenka? Fürdés előtt, vagy után etetni? Levendulás babafurdeto? Hamarabb fürdetni vagy később? Fürdés után kis nyugtató masszázs neki? Takaró vagy hálózsák? Napközben próbálni többször altatni, jobban lefárasztani? Beszélj hozzá sokat, mutogass neki mindent a házban, udvaron. Szelloztess lefekvés előtt. Ezeket megpróbálnám a helyedben.
2020. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kitartás mindenkinek 🙏

Kriszti köszönöm a tippet, én is ezen zongoráztam oda vissza de nem hatásos semmi. Én a fogait sem látom, hogy megindult volna bár tudom a csírak is mozoghatnak. Viszont ezen a "mikro alvasos" dolgon meglepődtem, ezen a téren tudatlan vagyok. Szóval ha civel alszik el, akkor ha nincs a szájában akkor mindig ez lesz? Nem szereti a cumit, más ötlet akkor az altatásra?

2020. máj. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!