Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért támadják azt a leendő...

Miért támadják azt a leendő anyukát aki?

Figyelt kérdés
Pl nem akar természetes szülést, nem akar gátmetszést.. nem akar szoptatni sem..
2020. máj. 4. 21:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%

Én ezeket nem értem. Inkább vállal egy nagy hasi műtétet, mint hogy természetes úton történjen, ahogy az ki van találva? Nem akar szoptatni, mikor az adja a legtöbbet a babának? Lehet mondani hogy ugyan olyan a tápszer de ez nem igaz.

A gátmetszésben egyet értek hogy akkor legyen, ha valóban szükséges.

2020. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Ez csak megúszás, semmi más. Azt hiszik, jobban járnak vele ha megúsznak valamit, amit a természet kitalált - néha fájdalmasan, néha kellemetlenül, de alaposan és okosan. A gátmetszés szerintem itt kivétel, ott sebészileg van alapja, hogy sokkal jobban össze lehet varrni egy sima, egyenes sebszélt, mint egy repedtet, cafatosat. Nyilván el kell kerülni ha lehet, de ha van, hát van. A többi viszont felháborít sokszor - nem ítélek meg ez alapján senkit, hiszen ki vagyok én hozzá, mindenkinúgy éli az életét ahogy akarja, de attól még nekem száz százalékig ellenkezik minden elvemmel.
2020. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem tudjuk elfogadni azt, ha valaki másként gondolkodik mint mi. Mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné, ideje lenne belátni, hogy amíg nincs az én életemre hatással a másik tette, gondolata addig semmi közöm hozzá. Ezt a hozzáállást persze nekem is meg kell tanulnom, nem csak másoknak. Személy szerint én is kevésbé félek a császármetszéstől, bár nincs egyikben sem tapasztalatom, valamiért így érzek. A szoptatástól is idegenkedek de nyilván a gyerek érdekében ha lesz rá lehetőségem szoptatni fogok. Ez az én véleményem, az hogy más hogy látja nem érdekel. Egyébként is jellemző az egész anyaságban, gyerek témában a **szméregetés, mert mindenki mindent jobban tud. Ne foglalkozz vele.
2020. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem akarja, hogy támadják, akkor ne reklámozza ezeket.
2020. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
A szoptatás az egyetlen ami fura, mert miért akarna egy anyuka direkt rosszat a saját gyerekének, ha már 9 hónapot vesződött vele és meg is szülte?
2020. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%

Sokazor ezekkel az anyákkal nem is az a baj, hogy így akarják. Hanem az, hogy hangoztatják mindenkinek (provokálóan) aztán meg miért szólnak bele? Ez a magatratás típus nemterhes embereknél is támadható felület... érthető módon.


Mindenki csinálja úgy ahogy akarja és csak azzal ossza meg a gondolatait az ilyen tipikusan megosztó témákkal kap solatban akiről tudja hogy elfogadó.

2020. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Aki mellettem feküdt a kórházban császáros majdnem elvérzett műtét közben. Miért akarná ezt valaki önként?
2020. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%
Mert ha mindezeknek nincs egészségügyi indoka, akkor elég önzőségnek hat. A szülés még csak-csak... De tápszert önszántából egy épeszű anya se választaná a szoptatás helyett, mivel tudvalevő hogy a szoptatás nem csak táplálás. A szoptatás alatt alakul az anya-gyerek kapcsolat, a szoptatás nyugtató a babának, így nem csak akkor szopizik ha éhes. Az első pár hónapban a cici a megoldás mindenre is. Aki ennek a jelentőségét nem képes belátni arra nem tudok mást mondani, mint hogy önző. Valaki miért akarná ettől megfosztani a gyerekét? Vagy mi alapján fontosabbak az ő igényei, mint a saját csecsemőjéé, akit segítenie kéne hogy mindenből a lehetőségekhez képest a lehető legjobbat kapja.
2020. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Mert a nők hülyék. És marhára unatkoznak. Ahelyett hogy a saját gyerekukkel foglalkoznak, mást támadnak. Engem pl mindig is hidegen hagyott ki hogyan szült és etetett. Nem az en dolgom. Attól senki nem lesz jó anya, hogy természetesen szül vagy szoptat. Az egyik kb max egy nap a másik meg mondjuk 6 hónap vagy egy év. Vs egy emberi élet. Rohadtul nem jelent semmit. Vannak tapszeres barátaim. Ugyanolyan egészségesek, mint pl en. De van anyatejes barátom is aki tok beteges. Ha csak ezen múlna... de nem.
2020. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%
Bírom, hogy ennyiben merül ki sokaknál, hogy ugyan úgy beteg a szoptatott baba is. 🤦🤦🤦 Rengeteg rövid és hosszútávú előnye van a gyermekre nézve de valahogy csak ez van az emberekben.
2020. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!