Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet egy anya?...

Hogy tehet ilyet egy anya? Gyengébb idegzetüek, ne olvassatok el!

Figyelt kérdés
Fr.o.-ban elek! Most volt a hirekben, hogy egy anya 8 csecsemöjet ölte meg, es temette el a kertben! Ezen kivül van 2l?nya! Allitolag az apa nem tudott semmiröl. Az anya eletfogytiglant kapott! Pfff! Ja es semmi elmebaja nincs!
2010. júl. 29. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon durva,de az apa hogy-hogy nem tudott róla ez abszurd,pedig mennyien várnak babára és nem lehet nekik miért nem adta örökbe:(((
2010. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


volt már ilyen a discoveryn régen az volt a lényeg hogy az anya csak a terhességet szerette és megrémült a felelősségtől ami a neveléssel jár..


őt halálra itélték bár asszem öt gyermekét ölte meg.


én visszahoznám a guillotine-t és lefejezném..- már ha sárközy helyében lennék.

2010. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amugy 8-as ikreket szült,vagy külön-külön szülte őket és mindet eltemette?
2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

sajnos nem ez az első...

Viszont mindig csodálkozom hogy a körülötte lévők soha semmit nem vesznek észre. Elképzelhető hogy depressziós volt. Persze ez akkor sem mentség!

2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
előző vagyok a cikket elolvasva igy már más...
2010. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam h szüléskor egy nő más tudatállapotba kerül nos lehet na de 8x nem tud normálisan gondolkodni???
2010. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne is mond.Nagyon durva.Épp tegnap este néztem meg egy videót a netem,ahol egy 11 hónapos babát hogy ütött-vert egy bébiszitter.Nem is tudtam végignézni,kiléptem gyorsan mert iszonyúan megfájdult a gyomrom és a torkomba volt a szíven.Teljesen kikészített.
2010. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ez betegség!!! épelméjű nő ilyet nem csinál, az ösztönök is azt diktálják, hogy gondozd az utódodat!

egyébként egy lány felettem járt egy évvel középsuliban, és úgy ment szülni a húsvéti szünetben, hogy senki, semmit nem sejtett arról, hogy terhes! volt pocakja persze, de nem tűnt terhespocaknak, a hízását valami pajzsmirigy-problémára fogta. a szilvesztert végigbulizta simán... szóval van olyan, hogy nem veszik észre. na de hogy a férje??? gondolom éltek szexuális életet, ha már lett ennyi gyerek, akkor viszont hogy kerülhette el a figyelmét???

2010. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is olvastam,el is sirtam magam.

Nemet o.-ba meg egy no 3-at viragcserepbe 2-ot meg lefagyasztott....szerintem is betegseg,ilyet normalois ember nem csinal :((

2010. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!