Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az a játszóház? Baj...

Milyen az a játszóház? Baj vagy rossz anya vagyok ha még egyszer sem vittem ilyenbe a 19hónapos kislányomat? Néha lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés
Nézegettem már a neten,de nekem nagyon drágának tűnik. Például ilyeneket találtam,fél óra 700ft,minden negyed óra után 350ft. Ahogy a lányom ismerem 3óránál hamarabb úgy sem jönne ki,és én anyagilag nem engedhetem meg!

2011. nov. 3. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves, és eddig csak egyszer vittem játszóházba, a névnapján. És nem is tervezem rendszeresen vinni, mert szerintem is drága. Amiatt, hogy nem viszed, nem vagy rossz anya egyáltalán, és nem is baj. Ettől nem fog visszamaradni a fejlődésben. :D
2011. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 éves, sosem jártunk játszóházban. Ő jobban szereti a természetet, mint a zárt környezetet. Ettől én nem érzem magam rossz anyának, mert amúgy másban nem szenved hiányt. Rossz anya az én szememben az, aki veri a gyerekét, nem törődik vele stb., semmiképpen nem az aki nem viszi a gyerekét játszóházba.
2011. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ettől vagy jó vagy rossz anya!Én rendszeresen járok vele,mert imádja.Van a közelünkben egy nagyon nagy élménypark,ahol nap jegy van.A gyereknek 2 éves korig ingyenes,a kísérő meg kb 1000 Ft.Ott lehetsz egész nap is akár ennyiért!Ez mondjuk nem kimondottan játszóház,mert itt légvárak vannak,meg ilyesmik,de ezt is nagyon élvezik a gyerekek.
2011. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves, és még ő sem volt sosem játszóházban. Egyrészt, a városban nem nagyon van ilyesmi, ami meg van, az messze. Ráadásul drága is, ennél jobb helyre is tudom tenni a pénzt. Különben meg 2 éves kora óta bölcsis, most meg már ovis, van ott elég gyerek meg játék :)
2011. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is tudnám hová vinni,de nagyon drága. Bánt a dolog mert tudnom hogy élvezné!

2011. nov. 4. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:

az én fiam lassan kétéves, még sosem volt játszóházban.

vidéken, kis faluban lakunk, több órát kellene autókázni, hogy játszóházba vihessem. belépő+üzemanyag+apa kieső keresete=nagyon sok pénz...

nálunk az a játszóház, hogy a többi kisgyerekes anyukával megbeszéljük, mikor kihez megyünk át többen a gyerekekkel. viszünk harapnivalót, sütit, esetleg gyümölcslét nekik, vagy közösen összedobunk egy piskótát és főzünk teát, legutóbb gofrisütés volt. a kicsik meg elvannak egymás játékaival, a másé úgyis újdonság.

2011. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!