Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt kibírni?!

Hogy lehet ezt kibírni?!

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal, egyedül maradtam a másfél éves picimmel. Hogy lehet túlélni a hétköznapokat,a mindennapokat?! Nincs annyi házimunka meg nem tudom én hogy lefoglaljon, a kicsi is nehéz korszakát éli, sokat sír, nyűglődik vagy épp alszik. Szülők távol, sehol senki aki segíthetne. Már unom a sok sétát ugyanazokon az útvonalakon. Kivagyok készülve, folyton csak sírok, ,látni sem bírom a boldog embereket :( Nyomaszt a lakás, és minden, hisz mind mind a páromra emlékeztetnek :(
2010. júl. 29. 16:06
 1/8 anonim válasza:
100%

esetleg elmehetnél egy helyi keresztény gyülekezetbe

komolyan momdom...

ha csalódtál a világban...

2010. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

:(

Remélhetőleg majd javulni fog ez az állapot, a kezdet a legrosszabb.

Jó lenne legalább ismerős, menjetek játszótérre, legalább eltereled a gondolataidat, addig sem vagytok bezárva.

Ki tudja, talán ki is békültök, a gyerek miatt úgyis találkoznotok kell. Hátha.

2010. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem fogunk kibékülni, nagyon hosszú ideje húzzuk már, folyton összevesztünk, aztán kibékültünk, de már ne lehet, így mindketten boldogtalanok vagyunk. Most különösen ő érzi így én meg nem akarom tartóztatni, csak hogy nekem jobb legyen néhány napig, mert előbb vagy utóbb ide jutunk. Csak ezeket az első heteket kéne túlélni.... de ebben rossz vagyok :( depis fajta
2010. júl. 29. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van...keress meg egy helyi keresztény gyülekezetet..
2010. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ők miben segítenek...?! sosem voltam vallásos, nem hiszek semmi ilyenben, nem hiszem hogy pont erre volna szükségem, de ezért köszi
2010. júl. 29. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A társaságot én is jó ötletnek tartom. Persze, ha nem vagy vallásos semmi értelme olyant keresni. Van segítséged? Ha rá tudod bízni rövid időre valakire a gyereket, szerintem keress olyan elfoglaltságot, amivel otthon is foglalkozhatsz. Pl. nyelvtanfolyam, vagy bármi tanulnivaló, stb. Én pl. kórusba járok heti egyszer, ami remek kikapcsolódás, jó társaság. Ha nem tudod rábízni senkire, akkor is tudsz szerintem a net segítségével tanulni valamit.
2010. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj fodrászhoz,csináltass új hajat,a lakást meg rendezd át amennyire lehet,de ha tudod,ki is festheted más színre.Hidd el,jobb lesz.
2010. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van felétek is ingyenes játszóház, nem tudom anyagilag hogy állsz. Vagy baba-mama tornára is elmehettek. Társaság lenne tényleg a legjobb az első időkben, az elvonná a figyelmed az agyalásról.

Vagy itt írd ki, hogy hol keresel magadnak sétálótársat.

2010. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!