Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el tornázni...

Mikor kezdtetek el tornázni szülés után (hüvelyi szülés)?

Figyelt kérdés
Másfél hete szültem de már most kezd hiányozni a mozgás.
2020. máj. 15. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hatalmasakat sétáltunk 1-2 hetes koruktól kezdve, ez a mi domborzatunkon kimeríti az edzés fogalmát. 😊
2020. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthon 6 hét után, csoportos órára 3 hónappal szülés után kezdtem el járni. Addig maradt a séta.
2020. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne írj már mindent úgy mint egy 14 éves kislány. Én nem tudom hogy lehet szülés után kövérnek lenni, ha előtte nem voltál az. Az ébrenlét, folyamatos tennivalók, kevesebb evés mellett fogalmam sincs. Valamit nagyon rosszul csinálsz. 2 hétre rá ugyanúgy 58 kg voltam a 174 cmhez. Tehát vékony, lapos hassal. Szoptatok azóta is, fél éve. El sem tudom képzelni hogy van időd mindig zabálni 🤣 igaz én ha nem pörgök, gyerek, takarítás, séta, akkor kirándulunk és a napi 2 szex is égeti rendesen a kalóriát. Ajánlom neked is...
2020. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólást nem értem:D
2020. jún. 1. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!