Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szülés után mikor és...

Ti szülés után mikor és mennyit kezdtetek el sportolni, mozogni, tornázni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 hónappal jártam heti kétszer tornára egy bő hónapig mert utána nyári szünet miatt változott az időpont és nem tudtam már menni sajnos, de jártam volna tovább. Addig anyós vigyázott a kicsire és jót is tett Nekem, de azóta sajnos nem mozgok. Nekem csak az használ ha valahova el tudok járni, otthon nem mozgok.
2012. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sose, semmit

9 hós babám van estére azt se tudom fiú vagyok e vagy lány

komolyan csodálom akinek van erre ideje, energiája

2012. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után két héttel tornáztam. Első baba után két hónappal, második után hat hét után elkezdtem futni.
2012. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha előtte is tornáztál, akkor 6 hét után nyugodtan elkezdheted.

Csak az erős fizikai megterhelés nem ajánlott, mert az állítólag vissza fogja a tejtermelést.

Amúgy érezni fogod, jelez a tested.

Én futni nem bírtam, mert annyira fájt a cicim. Enyhe kocogás ment csak. Erőm se volt, olyan fáradt voltam, az állandó éjszakázástól.

2012. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyári babáim voltak/vannak, így azonnal vihettem őket mindenfelé, így az első héten már nagyokat sétáltunk. Szülés után kb. 4 héttel ültem vissza a lovaimra (én előbb akartam, csak a családom letiltott), most is vasárnap lesz négy hetes a legkisebbem, vasárnap már lovagolni fogok. :-))

Nagyjából szintén ilyentájt szoktam elkezdeni görkorizni is hajnalban, amikor a gyerekek még alszanak és apa még itthon van, hogy tudjon rájuk figyelni, amíg kimegyek egy gyors körre.

2012. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amint már írtam is csodálom az erőtöket:(

én lusta disznó vagyok és amíg a gyerek alszik hajnalba

én is alszom mert utána ki tudja mikor jut rá megint lehetőségem:)

2012. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sera 79, én is alszom, csak én délután. :-)) Most ébredtem fel. :-))

Nálunk korán kezdődik a nap, mert a középső gyerekem hatnál tovább akkor se alszik, ha leszakad az ég, de inkább fél hat felé kel föl. Viszont addig tuti nyugi van, így fél öt körül egy gyors zuhany után sok minden belefér. Aztán úgyis kezdődik a nap velük, délelőtt letudok minden házimunkát, délután, amikor alszanak, én is beájulok általában. Szóval nem csak te alszol, ne aggódj. :-) Ébredés után meg már csak medencézés van, vagy ha nem ez az átok hőség uralkodik, akkor játszótér, ilyesmi... Délután én már semmit nem csinálok, csak még este, amikor locsolok meg lemosom a teraszokat, közben felrakom főni a vacsit. De a délután végig láblógatás ezerrel. :-))

2012. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszönöm:) megnyugtattál:)
2012. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha leszakad az ég, akkor ezer tuti, hogy az enyém még hatig sem alszik :))).....
2012. júl. 9. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj én alig várom az égleszakadásokat, minél nagyobb a vihar, annál jobb, az én kölkeim moccanás nélkül alszanak viharban és nappal is extra nyugisak, ha dörög-villámlik. :-) Rájuk nagyon jó hatással van. :-)

Én is imádnám, csak ne fájna olyankor a fejem ezerrel... :-(

2012. júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!