Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor kezdtetek...

Szülés után mikor kezdtetek leghamarabb tornázni? A 6hetes kontroll után?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen a kontroll után . finoman kezdd. egyszerü gyakorlatokkal abból is lassan emeld az adagot fokozatosan.


hasizom gyakorlatokat nem tudom hogy mikor lehet szüléstől függ .

2012. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom,én már most szobabiciklizek...szept.28.-án született a pici(3. baba),2 óra alatt,ennél a szülésemnél se volt semmilyen beavatkozás,sérülés(gátmetszés,hüvelysérülés)nem volt,a vérzésem már nagyon enyhe,a hasam is teljesen visszahúzódott.3 napja már sétálni is visszük a babát(ami szintén jó mozgás).Nekem mondjuk azt mondta a dokinőm,hogy-a szülés körülményeit figyelembe véve-ha úgy érzem,és jól is esik nyugodtan,csak ne erőltessem meg magam(a tej miatt sem,nehogy csökkenjen a mennyisége).A felülésekkel még várok 1-2 hetet.
2012. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =)

Kedves Utolsó,én is aznap szültem =)

Viszont nekem hosszú szülésem volt,11óra,és első baba,így ezért bár érzek magamban energiát,szívesen tornáznék,de félek,hogy ártok vele. Varrtak kívül is belül is,felszívódóval,és még a vérzésem is tart. Most egyenlőre minden nap sétálunk kb.egy órát,aztán nem tudom,be merjem-e vezetni az erőteljesebb mozgásformákat is.

2012. okt. 8. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2.vagyok.GRATULÁLOK!Az általad leírtak alapján úgy gondolom,hogy megvárnám a 6 hetes kontrollt,addig pedig beérném a sétákkal.Tökéletes testmozgás addig,amíg nem térsz vissza a tornához!Jó egészséget Nektek!
2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) köszönöm szépen! :-)
2012. okt. 9. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!