Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a baba születése után...

Akinek a baba születése után elkezdett többet eljárni otthonról a férje, tudott rá valamivel hatni?

Figyelt kérdés
Nem bulizni, hanem túlóra, maszek, hobbi, ilyesmi. Nem használ semmi, se a szép szó, se a veszekedés. Ő maga is mondta, hogy az egésszel csak magamat idegesítem, nem fog semmi változni. Nem érti, hogy nem énidő kell nekem, hanem családi. Csak akkor van a gyerekkel, ha nekem el kell mennem. Hétköznap, hétvége ugyan az.
2020. máj. 16. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ő is szerette volna a babát? Mit mondott, mi a konkrét problémája? Valami csak kiváltja a viselkedését.
2020. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ha nem óhajt veletek lenni, akár el is válhattok. Mert ennyi erővel akár egyedül is nevelhetnéd a gyereket.
2020. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon is, jobban, mint én. Lombikkal sikerül végül.

Semmit. Vett egy épületet a hobbijának, dolgoznia kell rajta, mert így is évekig fog tartani. Ennyit.

#2-es, őszintén ezt érzem.

2020. máj. 16. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nyilván úgy érzi, hogy megijeszti a helyzet, mégsem ezt vagy nem így akarta... Lehet, hogy a felelősségtől fél, vagy idegesíti a gyerek... Nem tudhatjuk. Nem próbáltál meg vele erről beszélgetni?

Egyszer próbáld meg, hogy nem nekiesel, hogy többet legyen otthon, hanem tényleg azt kérdezed meg tőle, hogy mi az oka annak, hogy nem akar otthon lenni? Tudja-e, hogy ez neked milyen rosszul esik, és milyen rossz neked egyedül lenned a babával állandóan?

Neki is kell a saját dolgával foglalkoznia, ez idáig rendben van. Mondd, hogy meg is érted. Csak ne állandóan és kizárólagosan, mert szeretnél te is kicsit egyedül is lenni, illetve ha már család vagytok, együtt lenni sem ártana.

2020. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat. Valszeg nem találja a helyét.
2020. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem szintén ugyanez. Ami az érdekes hogy Ő akarta csak a babát. Most 2 éves a lányunk, tavaly az egész nyarat végig veszekedtem vele (szép szó sem hatott, én pedig szülés utáni depressziós voltam). Aztán elengedtem a dolgot, belefáradtam. Mostmar átgondolta a dolgokat, de lányom szerint késő. Nem érdekli az apja se ha haza ér munkából se ha játszani akar vele. Még a szomszédokat is jobban kedveli. És igen, mostmar fáj az apjának. A tavalyi viselkedésétől függően én segítek neki mit hogy csináljon de a koslányunk nem nyitott felé.
2020. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!