Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem lettetek ráncosak a...

Ti nem lettetek ráncosak a baba születése után?

Figyelt kérdés
Fáradtság miatt. Én ettől nagyon félek. Napi 9 órát alszom, lehetőség szerint 10 előtt, ami többek között segít abban, hogy nem változott az arcom és a bőröm állapota 18 éves korom óta, de félek, hogy a babával nem tudok majd ennyit pihenni.
2019. nov. 26. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Felét se fogod tudni :D De ha az arcod és a bőröd ennyire fontos, nem kötelező ám gyereket szülni.
2019. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nocsak! 😄
2019. nov. 26. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ugye tudod h ez egy természetes dolog. Öregszel!

Lehet h azt hiszed h nem változott az arcod, de biztos lehetsz benne h ez nem így van. Már nem olyan feszes, és ez így van rendjén.

Hogy a ráncok az alváshiány, vagy simán az öregedés miatt következik be nem tudhatod....

2019. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem a sok alvástól szép a bőröd, ez genetika.
2019. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem


De a hajam őszülni kezdett


Előtte 1 szál sem volt, hirtelen lett vagy 10 (30 éves múltam)


Nyilván a szemem körül akadnak mimikai ráncok, 18 évesen nem hiszem, hogy voltak..

Örülök neki... valahogy mindig nevetésre állok.. a szememen is ez látszik..

Ha nem nevetwk is mosolygós a szemem

2019. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
3 gyereket szültem, egy ránc sincs rajtam. Anyukám tiszta ránc. Ennyit a genetikáról. :D
2019. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
6# halkan kérdezem, ugye tudod, hogy a genetikádat nem csak anyádtól örökölted?
2019. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
:D Mert csak anyád génjeit öröklöd? 😄 Plussz ha valakinek porcelán baba az arca 30 évesen is, az sem marad úgy örökre 😄 gondolom nem 5év van közted és anyád között
2019. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Meglepően nagy összeget hajlandó lennék feltenni, hogy nem fogsz egyhuzamban 9 órákat aludni egy jódarabig 😂

Az anyaság oltárán sok mindent feláldozunk. Van aki szerencsés és aki kevesbé, de olyan, aki egyáltalán nem sínyli meg az első időszakot elenyésző kisebbség. Nekem álombabám van, de gondolkodás nélkül végig tudnék aludni kb bármilyen pózban 2-3 napot.

2019. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rancosodtam, pedig a nagyobbik 3 evig tobbszor ebredt 6-8x ejjelente, mint amikor nem. Viszont a borom fakobb lett, es a szemem karikasabb, ami ennyi dbredes nelkul szerintem nem lenne ilyen, meg az oregedest beleveve sem. Mas anyukakon is inkabbezt latom, nem a tancosodast.
2019. nov. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!