Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy lány nem...

Van olyan, hogy egy lány nem akar gyereket, de férjet/élettársat igen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Én nem akarok se gyereket, se férjet/élettársat.
Én nem akarok gyereket, csak férjet/élettársat.
Én akarok gyereket és férjet/élettársat is.
Még nem döntöttem el.
Attól függ, hogy találok-e olyan férjet/élettársat, akinek megéri gyereket szülni.
54 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Több hasonló gondolkodású nőt is ismerek. A kettő nem zárja ki egymást.
2020. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van


Nem tartozom közéjük


Szavazás nem nagyon lesz reprezentatív.. ebben a csoportban zömmel nem ezt a réteget szólítod meg

2020. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A kettő abszolút nem függ össze.

A normális ember nem azért keres párt, hogy gyereke legyen. Ez két teljesen független dolog.

Ha találkozol valakivel aki megfog, akibe beleszeretsz nyilván nem fogod elhajtani csak mert gyűlölöd a gyerekeket. Nyilván kell, hogy erről hasonló legyen a vélemény és egyikőtök se akarjon gyereket.

Én ma már több olyan nőt ismerek akinek nincs az az isten, hogy gyereket vállaljon mint olyat akinek ez a vágya.

2020. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, vagy legalábbis szerintem semmi nem zárja ki, hogy létezzen.
2020. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,férjem van de nem vállaltunk gyereket,soha nem is vágytam rá.
2020. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom is ilyen, 40 éves elmúlt, 18 éve boldog kapcsolatban él ugyanazzal az emberrel és sosem akartak gyereket, sőt házasságot sem. (Viszont van 4 kutyájuk. Ők inkább állatbarát emberek.) Létezik ilyen, csak valamiért az a "szokás" vagy nem tudom, hogy összejön egy pár, kis idő múlva eljegyzés, házasság, aztán nemsokára gyerekben kezdenek gondolkodni. Nem kell feltétlenül egyik sem.
2020. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, párt azért szeretnék hogy valaki a társam legyen az életben. Gyereket sose akartam, a párom kedvéért se vállalnám, de ettől még nem akarom egyedül leélni az életem.
2020. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!