Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves lány vagyok elegem...

20 éves lány vagyok elegem van az életből sajnos állást nem találok, pedig nem vagyok egy csúnya lány 8 általánosom van az iskolát ott kellett hagynom. A szüleimtől külön élek. Az élettársammal de ő sem talál munkát. Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
49%
sulit mért hagytad ott?
2015. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Családi okok miatt!
2015. jan. 15. 20:47
 3/58 anonim ***** válasza:
76%
8 általánossal ne is várjál semmit, főleg akkor ne ha nem budapesten élsz... ha nincs semmilyen szakmád, jelentkezz be a munkaügyi hivatalba, ott tehetsz ingyen le szakmát amiért még pénz is jár, nem sok de jár. Ettől függetlenül esti tagozaton bármikor elkezdhetsz egy esti okj-s képzést ingyenesen amíg nincs meg az első szakmád. Esti tagozat mellett, tudsz dolgozni is. Budapesten 8 általánossal gyárakban van maximum lehetőséged. Gumigyár, szelektív hulladék gyűjtőnek szalagon, stb. Ha szakmára beiratkozol mindenképp olyat válassz, amivel eltudsz helyezkedni 8 általánossal is. Mondjuk bolti eladó, virágkötő, stb.
2015. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
56%
idős otthonban gondozó.munka mellett heti 1x suli,és keresel is közben!,leteheted a szoc.ápoló-gondozóit
2015. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből az embert támadni,per pillanat enni sincs mit nem hogy még az iskolával foglalkozzak.A semmiből per pillanat nem tudunk lépni.
2015. jan. 15. 20:55
 6/58 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha nemfoglalkozol az iskolával akkor nem is lesz mit enned soha. Mondtam alternatívákat arra hogy hova mehetsz dolgozni 8 általánossal, mondtam alternatívákat arra hogy milyen szakmát, és hol tudsz kitanulni, ha neked ez támadás akkor nem csak fiatal vagy hanem felelőtlen, lusta, és hülye is. Nah ez volt a támadás, nem az előző hozzászólásom.
2015. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Gondolom te is okoskodó kis gazdag vagy...Kiváncsi lenék hogy te a semmiből el tudnál indulni?Mai világba a szegényeket lenézik itt az élő példa..
2015. jan. 15. 21:00
 8/58 A kérdező kommentje:
Nem kell engem itt oktatni.Nem iskolát kértem hanem tanácsot!
2015. jan. 15. 21:01
 9/58 anonim ***** válasza:
85%
De akkor netre hogy-hogy van pénz?
2015. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, én diplomás vagyok és állásom is van, és tudod hol állok? -250ezer adósság, a jelenlegi fizumból 4000 (négyezer) forint van meg, és még csak 15.-e van. 18 nap a következő fizuig! Azt hiszed, hogy másoknak olyan jó? Hogy mások semmit nem tudnak arról, milyen sz*rban lenni?

Amit az általad lehordott hozzászóló írt, annak minden szava arany. Fogadd el ezt attól, aki "minden sarkon állt már".

2015. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!