Van aki magára ismer?

Figyelt kérdés

Persze tudom, ti nem ilyenek vagytok! >:)


https://www.youtube.com/watch?v=usyG0IAq5-I



2020. máj. 19. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így legyen ötösöm a lottón. Mielőtt rákattintottam pont arra gondoltam, mibe hogy az Edina lesz az anyáknapi videójával 😛
2020. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most látom a tageket 😆
2020. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem néztem végig.

Viszont ez egy nagyon őszinte válasz lesz.

Mivel soha nincs időm facebookozni.. / gyakorizni is csak ha szoptatok és a nagyon alszanak/


Így amikor a férjem intézi őket előfordul, hogy így rácsodálkozok a közösségi oldalra

Ha valaki feltesz valami hihetetlent aztev szoktam jegyezni.


Viszont az ismerőseim nem igazán tesznek fel fb-ra, instára o formációkat a gyerekekről.

Én 7 év után most tettem fel elsőre képekez az életből

2020. máj. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Hat en nem tudom ki ez a nő és a videót se néztem végig... Hogy őszinte legyek, nekem az jött le, hogy eszméletlen féltékeny a bélyegekre, azokra akiknek pénzük van és azokra, akiknek a gyerekük nem a vilag közepe, csak a része.
2020. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
4. Nem tudod ki ő, nem nézted meg a videót, de rögtön megbélyegzed, hogy biztos írigy. Én megnéztem, szerintem jó, van humora és igazság is van a mondanivalójában.
2020. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

5!


Értő olvasás? Gyakorold, hidd el erdemes.



"...videót se néztem végig..."


Nem mellesleg egy magánvéleményt írtam le, ami ugye szubjektív. Segítek, mert gondolom az idegen szavak se mennek az erto olvasás mellett:ÉN gondolom így, az ÉN véleményem, nem az egyetemes igazsag. Nekem irigynekntunik. NEKEM.

2020. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Hát szerintem rohadt jó :D nem ismertem, de köszi :D :D
2020. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sem szimpatikus, de ha jól értelmezem akkor csak annyi a mondanivalója, hogy a sok fénykép feltöltése helyett inkább foglalkozzunk a gyerekkel, illetve csak olyan képet tegyünk fel, ami nem égő a gyerek számára.Nem szoktam ilyen videókat nézni, szerintem nem is vicces.
2020. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudtam, hogy van youtube csatornája, most meglepett.

Amúgy igaza van,de inkább szól az isntamamiknak mondjuk, de ők úgysem veszik magukra...

2020. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ő Puzsér gyerekének az anyja!
2020. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!