Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy betegség után...

Pajzsmirigy betegség után jár-e a gyereknek magasabb összegű családi pótlék ill. tartósan beteg igazolás?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem számít támogatható fogyatékosságnak,de a biztonság kedvéért kérdezd meg a védőnőt, esetle, vagy leginkább az államkincstárat.
2008. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pontos válasz sajnos én nem tudom, de szerintem jár, mert liszt érzékeny illetve vese betegségben szenvedő gyermekeknek is jár. Nem csak fogyatékos beteg gyermekeknek jár. Ha a pajzsmirigy betegség is tartós betegség mint a szívbetegség ilyesmi, akkor kell hogy kapjatok emelt családit és étkezési támogatást is majd az ovódában. Valamint 10 éves koráig jár neked a gyes. Ezt az orvosodnak tudatnia kellene veled és ő kell hogy adjon igazolást erről.
2008. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem alulmüködésem van és nekem egyetemen jár támogatás ( na nem sok) arra ,hogy tartósan beteg vagyok. Én a háziorvosommal írattam egy papírt és kész. Csp-t nem tudom , az nekem nem jár már.
2009. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!