Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szóvá tennétek a nagymamána...

Ti szóvá tennétek a nagymamának, ha az 1, később a 3hónapos babátok 6hónap feletti babának való játékot kapna?

Figyelt kérdés
1hónaposan névnapjára, most húsvètra kapott olyan játékot, amire rá se néz, mert még kicsi hozzá. Nem az ára a lényeg, és örülünk, hogy egyáltalán kapott, de úgy gondolom, hogy rengeteg 3hónaposnak való játékot tudott volna venni abból az 1500 ftból is, amibe került.
2019. ápr. 21. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Annyit mondanék; hogy köszönjük, később majd biztos jókat fog vele játszani.
2019. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Örülnék, megköszönném, majd eltenném, míg a gyerek elég idős lesz játszani vele.

Nem problémáznék ilyen butaságon. A Mama szeretettel adta a játékot , bunkóság megbántani azzal, hogy rosszat vett

2019. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Megköszönném és eltenném a játékot későbbre.

2019. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Jó ég. Dehogy tenném szóvá. Nem is gondolom ezt bajnak, majd használja később.
2019. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

En meg orulnek is neki. Minimalis mennyisegu jatek kell egy harom honaposnak, gondolom van mar neki. Mire kettot pislogsz mar jatszani tud a 6honap+ jatekkal is es az tovabb is lesz neki erdekes. Szerintem.


Ha pl direkt olyan ruhat vett volna neki, amit mar reg kinott, akkor esetleg meglepodok, de ezzel semmi bajom nem lenne.

2019. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék és megköszönném. Teljesen mindegy, hogy most nem tud játszani vele, de később még hasznos lesz. Ez nem az a kategória amikor pl kicsi ruhát kaptok és nem is tudjátok használni semmikor sem.
2019. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Örülnék, és megköszönném, hogy de jó, hogy gondolt arra, hogy később legyen mivel játszania.

Volt már rá példa amugy nálunk is, és ő direk azert vett olyan játekoz amivel kesobb tud játszani, mert az aktuálisat(pl most a kicsinek csorgok) már megvettuk mi. Felesleges monsjuk az en 3 honaposomnak 2 caorgonel es egy ragokanal tobb.

2019. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ez miért gond. Majd játszik vele később. Megköszönném és eltenném. Nem tenném szóvá. Ilyenen nem akadtam fent sose.
2019. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező ha gyereked három hónaposan hat hónaposoknak való ajándékot kap, azt három hónap múlva tudja használni. Csak úgy megjegyzem ha esetleg nem jöttél volna rá. Ezzel mi a probléma, csak én nem értem ?


Egyébként meg örülnek neki , hogy ilyen rendes nagyszülője van. Az én anyósom még nem is látta az unokáját pedig négy éves lesz.

2019. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A nagymama szeretettel adta, összespórolta a rávalót,már előre örült a kicsi örömének. Nyilván a mostani játékokkal sincs tisztában, ha esetleg az eladó ajánlott neki valamit ami korai, arról sem a nagyi tehet.

Tedd el addig, amíg majd játszhat vele a gyereked! Itt a szándék a lényeg, nem az ára meg a milyensége, hiszen te magad is azt írod, hogy "örülünk, hogy egyáltalán kapott".

Örülj továbbra is, szép ünnepet neked és családodnak!

2019. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!