Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért baj, ha itthonra(!)...

Miért baj, ha itthonra(!) ráadom a nővére ruháját?

Figyelt kérdés
A nagyobbik gyerekünk lány, a kicsi fiú, de kiválogattuk a lányka ruhákat, hogy ami kicsit is unisex azt tudjam használni most is. Természetesen ezeket csak itthon adom rá és vannak normális kisfiú ruhák is. Ma reggel kitettem egy 24 órás képet, amin rózsaszín kisvirágos ruha van a fiúnkon, de alig látszik. Persze 2 ismerős meg a sógornőm egyből reagált rá, hogy kislánynak tűnik. Egy 2 hónapos babáról még egyébként is nehéz eldönteni a nemét és nem masnit vagy hajráfot tettem a hajába, hanem csak egy kisruháról van szó. Nem értem itthonra miért nem adhatnék rá bármit? Rengeteg ruha maradt ránk, olyan is ami egyszer sem volt a lányomon és nem szeretném kidobni őket. Más nem adta külön nemű gyerekekre a megmaradt kisruhákat?
2020. máj. 24. 10:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
A kis virágos ruha mitől uniszex amúgy?:D
2020. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Azért van esetleg más lehetőség egy kisfiu oltozteteseben a nővére kinott virágos ruhája meg az atomfegyver mintás ruha között, de vicces irányba mentek el a valaszok :D
2020. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ez épp nem uniszex darab,de még rajta volt a címke, egyszer se volt a lányomon és gondoltam itthonra mindegy miben van vasárnap reggel. Amikor feltöltöttem a képet nem is figyeltem a ruhácskát, alig látszanak a virágok rajta. Abban igaza van a sógornőmnek, hogy nem kellett volna kitenni a netre, de annyira aranyos a fotón, hogy nem is gondoltam rá, hogy bárki nézi a ruhát. Legközelebb erre figyelek, de itthon továbbra is rá szeretném adni, mert több gyereket nem tervezünk és elajándékozni sem szándékozom teljesen új ruhákat.
2020. máj. 24. 19:39
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Otthon szerintem azt csinálsz, amit akarsz. De pl amikor en gyerek voltam valamiert divat volt pucéran szaladgaltatni a gyerekeket és le is fotóztak. Nyilván. Az összes ilyen képet elkoboztam, ne nezegesse már senki, akinek esetleg a szüleim a családi albumot mutogatják.
2020. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 jajj istenem, igaz... És amikor egy új pasit vagy csajt haza hoz valaki, anyuka meg nézd milyen aranyos volt és hopp egy pucér kép már be is figyel, velem is volt ilyen annó még tini koromba 🤦 nekem anyum eldugta hogy ne tudjam elkobozni, de egyszer megtaláltam és titokban elhoztam otthonról az összeset amit találtam és pucér voltam rajta 😂 én tartogatom itthon, de sokáig még a férjemnek se mutattam meg 😅
2020. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!