Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jön a gyerek utáni vágy...

Mikor jön a gyerek utáni vágy férfiaknál?

Figyelt kérdés
Amióta stabilizálódott a lakhatásunk, bennem nagyon felerősödött a baba utáni vágy. Mindig is megvolt, de most különösen erős. Beszéltünk párommal is a babatémáról, és mesélt a saját apjáról, aki hamarabb akart gyereket mint az anyja, és alig győzte kivárni a 9 hónapot és a fürdetést is mindig ő csinálta. Párom erre az érzésre vár, hogy majd akkor lesz gyerekünk ha ő is így fog vágyni rá. Ezzel szemben az én szüleimnél anya volt az aki jobban akart, apa csak rábólintott, de amikor megszülettem és a karjába vett, onnantól alig akart elengedni. Nálatok ez hogy volt? Tényleg meg kéne várni a gyermekvállalás előtt ezt az érzést vagy úgyis megjön menet közben? Mert egyébként maga a gyerekvállalás nem gond, igenis szeretne a párom is, csak hát ő az apja érzéseit érezve érezné készen magát.
2020. máj. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én már abban a fázisban vagyok, hogy jöhet, párom még 1-2 évig húzná halasztaná. Addig nem szeretném, amig nem érzi ő is, hogy na, most. Szerintem nem lehet általánosítani hogy "férfiaknál" mikor. Emberek, egyediek, egyedi tervekkel és vágyakkal.
2020. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat szerintem jo nagy hulyeseg beskatulyazni magatokat a szuleitek alapjan. Ti kulonallo lenyek vagytok.... ez egy baromsag. Es ha sosem erez olyat mint az aposod? O egy kulon ember jezus.


Ha gyereket szeretnetek akkor csinaljátok. Mire vartok? Vmi bizsergesre, vagy fenyre, vagy mi...? :D viccesek vagytok.

2020. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerek utani vagy szerintem teljesen mas attol h valaki utana mit fog tudni kezdeni vele. De mindenkeppen erdemes megvarni amig mindket fel egyszerre szeretne.
2020. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Ismerek olyat, aki már 22 évesen alig várta, hogy apa legyen és 4-et is szeretne, de tapasztalataim szerint a legtöbb férfi 30 előtt nem akar családot. Még a gondolatától is menekülnek :D
2020. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!