Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik faluban laknak mennyi...

Akik faluban laknak mennyi idő alatt talált munkát ovis gyerek mellett?

Figyelt kérdés
6.30tól 16.30ig van ovi, csak én bírom vinni, hozni. Így egyszerűen nem találok munkát már fél éve. Sajnos nincs jogsim így eljárni se tudok ha 8 órába vennének fel. Régi munkahelyemre nem tudtam visszamenni mert elköltöztünk.

#Munka, állás, munkanélküli,
2020. máj. 28. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldás a problémádra, akkor szerezz jogsit, esetleg olyan szakmát ami keresett lehet a faludban helyben (eladó pl?).

Ha nincs pénz ilyen tanfolyamra, akkor vállalj idény munkát pl mezőgazdasági területen és gyűjts rá. Közeli városban nézz szét, nincs e gyár esetleg ahol úgynevezett “kismama műszak”van, vagy 4,6 órás foglalkoztatottság.

2020. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs segítséged, nagyon nehéz lesz.

Nekem az volt a szerencsém, hogy a gyerek apja is segített, az akkori párom is, meg volt fizetett segítség ha kellett.

Már most iskolás, de tippem nincs, hogy hova megyek dolgozni, nyáron kénytelen vagyok még itthon maradni,amik táborok lettek volna, mindent lefújtak.

Mivel SZVŐ (is) vagyok, valószínűleg 24/48 lesz nekem a legjobb.


Azt te tudod, hogy mi a végzettséged, mihez értesz, mik vannak arra a környéken.

2020. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már lassan 2 éve keresek munkát. Ez idő alatt letettem a jogsit elvégeztem egy tanfolyamot. És még mindig semmi. A legközelebbi városokban falukban is minden lehetséges helyre beadtam az önéletrajzom, az a kifogásuk hogy vidéki vagyok, van helybéli jeletkező. Napszámba járok, több mint a semmi, de nem adom fel.
2020. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!