Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, hétvégén voltam Tokaj...

Csajok, hétvégén voltam Tokaj mellett egy faluban, és szereztem nagyon jófajta fehér édes bort, esetleg van valakinek kedve megkóstolni? (Budapest)

Figyelt kérdés
Ez most tényleg nagyon jófajta igazi minőség, ilyen mellett lehet csak igazán ismerkedni!:)Szerintem akár a legnagyobb szerelmek is indulhatnak ilyen borok mellől. Persze nem kell megijedni, nemcsak édest hoztam hanem szárazat is!:)

2014. márc. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszi, de ha bort akarok, akkor veszek magamnak :) Tokaj amúgy is itt van a közelben.
2014. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem nincs, de azért köszi az invitálást. A bortól mindig fosok.
2014. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd egyes! ilyet nem veszel akárhol!:) Ehhez már ismeretség kell, a tokaji pincékben sem lehet tudni, hol bújik meg az igazi minőség, tudni kell hogy az ember hol keresse!:)
2014. márc. 3. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor egy ismerkedős oldalon keress hozzá párt, mert itt nem fogsz találni
2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teny, hogy ez retorikailag kicsit kifinomultabb a "lanyok, valaki ismerkedni BP?"-nel, de öszinten kivanom neked, hogy egy 100+ kg-s tonna-donna, fullalkesz csajszi kopogjon az ajtodon! Aztan igyatok, mig szepnek talaljatok egymast! Igy is indulhatnak a legnagyobb szerelmek ;)
2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Négyes köszi, melyik oldalt ajánlanád?
2014. márc. 3. 18:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyan ötös, ne legyél már ilyen rosszindulatú!:) A legromantikusabb vacsoráknál is sokszor elengedhetetlen kellék egy jó bor és igenis az intelligens és igényes nők is szerethetik!:)
2014. márc. 3. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, én imádom az édes, minőségi borokat, az egyik gyengém. Szoktam is menni Tokajba, ismerek ott nagyon jó helyeket. :) 21/L
2014. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia én fiú vagyok így is áll még az ajánlatod ? :)))
2014. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!