Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Furcsa ha egy férfi jobban...

Furcsa ha egy férfi jobban akar gyereket mint egy nő?

Figyelt kérdés
Eddig a környezetemben 99%-ban azt láttam, hogy a nők akarnak jobban gyereket. Esetünkben viszont fordítva van, a párom van odáig érte, én pedig nem. Szerintetek nem furcsa, hogy egy férfi van ennyire oda érte?
2020. máj. 29. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nekem is volt olyan párom, aki gyereket akart amikor en nem. A sors nagyon fura fintora, hogy nekem azóta van neki meg még mindig nincs. 🤷🏼‍♀️
2020. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk ugyanez volt a felállás. A férjem akart, én nem. Aztán meg volt az esküvő, 10+ éve együtt, 30 már elmúltam, mikor mondtam hogy na jó legyen. Itt is inkább az volt, hogy nehogy később megbánjam, az a nagy vágy sose volt bennem.

1 éves múlt a fiam és hát iszonyú kemény.

2020. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ez nem nem, hanem személyfüggő. :)
2020. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez teljesen átlagos. Nagyon gyakori, hogy a férfiak akarnak hamarabb "gyereket", de inkább a státuszért, hogy elmondhassák magukról, hogy ők már családapák. Aztán amikor megszületik, jön a nagy meglepetés, hogy akkor foglalkozni is kell vele, ekkor lesz hirtelen nagyon fontos a túlórázás meg a garázsban szerelgetés.
2020. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párom is szeretne, legalább is utalgat rá, meg hogy xy kislánya mennyire aranyos, majd úgy szeretne egy kislány...

Én viszont egyelőre nem szeretnék.

Az is tény, hogy ő 8 évvel idősebb nálam. Viszont azt szoktam mondani, hogy oké, hogy aranyos egy gyerek, de nekem kell majd megszülnöm, amire még egyáltalán nem érzem magam felkészültnek. Nem is fogok addig, amíg nem vagyok benne biztos én is.

2020. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!