Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érzem hogy kellene család,...

Nem érzem hogy kellene család, gyerek stb. Normális dolog ez 29 éves férfinél? Már kérdezték többen hogy család vagy valami, de egyszerűen nem tudok rá értelmes választ adni nekik...

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 20:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
54%
Normális. Lehet, hogy 4 év múlva akarsz majd. De az is lehet, hogy soha nem akarsz majd, és azzal sincs semmi baj.
2020. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, és engem is vegzálnak ezzel, csak én elég karakán vagyok és meg szoktam mondani, hogy jobb lenne, ha a saját dolgotokkal foglalkoznátok. Amúgy meg kell nézni milyen körülmények között élnek akik fiatalon vállalnak családot. Haza anyunak szülni 20 évesen 0 végzettséggel, 0 tapasztalattal gyereket szerintem sokkal gázabb, de mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, csak ne próbálják a másikat is lehúzni az ő szintjükre.
2020. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!