Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tiktokos...

Mit gondoltok a tiktokos anyukákról?

Figyelt kérdés
Engem pl a Horváth Gabi kifejezetten irritál. De tőle független se tartom túl jónak hogy mindenféle helyzetben videózzák a kicsiket.
2020. jún. 5. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Semmit

Nem tudom mitől van szó

Nem követek semmi ilyesmit..

2020. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem az én generációm, remélem.
2020. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mivel nem tudom, kik ezek, véleményem sincs róluk.
2020. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, mi az a tik tok, ahogy azt sem, ki az a Horváth Gabi, de a többi celebről sincs tudomásom.
2020. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem használok tiktokot, pedig huszonéves vagyok, de azt hittem az csak a tinik körében számít menőnek. Konkrét tiktokos anyukákat így nem is ismerek, de mélyen lenézek és megvetek mindenkit, aki a saját kisgyerekét követők szerzésére használja és mutogatja mint valami bazári majmot. Az ilyen emberek szerintem nem épelméjűek, és alkalmatlanok gyereknevelésre. De azt sem értem, hogy minek nézi őket valaki, csak azért hogy idegesítse magát. Itt azok is hibásak, akik megnézik ezeket a videókat, meg követik ezeket az embereket, hiszen nyilván ha nem lenne kereslet a magamutogatásukra, akkor nem csinálnák.
2020. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 A tiktok random dobja be a videókat. Nem követem, nem is érdekel, mégis mindig szembejön velem.
2020. jún. 5. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsánat, ezt nem tudtam, látszik, hogy tiktokkal nem vagyok képben. A mondandóm első része viszont nem változik, szánalmas, aki a gyerekét mutogatja.
2020. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!