Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak még ingyenes babacsomag...

Vannak még ingyenes babacsomagok mostanában?

Figyelt kérdés
Pár kérdést láttam itt de mindegyik régi és már be se hozza azokat az oldalakat vagy megszűntek. A dmeset át vettem már, van azon kívül még valamilyen csomagok? 📦
2020. jún. 7. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Müller
2020. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Regisztráltam de nem ír semmit az át vételéről.
2020. jún. 7. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Postán fogsz kódot kapni, azzal lehet személyesen átvenni.
2020. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Promobox is van. Letoltod az Edes kisbabam nevu alkalmazast es ott kell valamit kitolteni kapsz egy kodot es azzal lehet Alma patikaban atvenni a csomagot. Vannak meg ezen kivulbis, beirod googleba hogy ingyenes varandos csomagok es lesz nehany.
2020. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Promobox oldalt néztem de azt írta hogy majd a kórházban adják. Meg a közelben nincs alma patika sajnos.
2020. jún. 7. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a korhazban is adnak de van varandos csomag is. Kb 2 honapja vettem at. Itt egyebkent van nehany lehetoseg:

[link]

2020. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minimanó boltnak is van
2020. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!