Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kezeli az anyámat úgy a...

Miért kezeli az anyámat úgy a gyerekem ,mintha ő lenne az anyja ???

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben ìrok .2,5 éves a fiam 5hónapos a testvére .Nem hagytam egyiket sem sírni, nem bántottam a 2,5évesemet sem még soha .Alváshoz nincs mese ,nincs töménytelen mennyiségű csoki vannak dolgok amiket be kell tartania .Ha sír akkor is ,inkább vigasztalom .Az apjának munka ügyben el kellett mennie ,nem is jöhet haza csak 6hét múlva ez 4napja volt. Az első nap amikor elment a férjem kérdezte tőle az anyám, hogy van e kedve ott aludni (eddig 2 szer aludt ott ) igen persze ment is.Azóta ki van fordulva magából .Anyám a minden.Ha meglát éppen puszit kapok ,de visít földhöz vágja magát, hogy ő nem akar jönni. Ott mindent lehet nincsenek szabályok. De ez megy 4 napja ,még megfürdetni sem bírtam mert üvöltve ordítva követelte az anyámat .Nem hiszem ,hogy az apja távolléte okozza ,mert nem is keresi ,kamerán nem is érdeklődik iránta .Kérlek segìtsetek mert nagyon fáj, mi történik most ,mi az ésszerű ilyenkor ?
2020. jún. 11. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert két és fél éves :)
2020. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2,5 évesen totál elutasìtó a saját anyjával szemben napok óta,sztem ez nem normális dolog és keresem a hibát hol rontottam el .Eddig levakarni nem bírtam még a wcre is jött velem szó szerint.
2020. jún. 11. 21:17
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
NEm rontottad el. Ha a boltos nénivel lett volna kicsit többet, akkor most vele akarna lenni. Ha a postással, akkor vele. Sőt, néha akkor is a postással akar lenni, ha sose beszélt vele két mondatot.
2020. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, nem rontottál el semmit. A kicsiknek kellenek a szabályok, viszont baromira élvezik ha a nagyinál (vagy bárhol máshol) nincsenek. Így automatikusan odavágyik. Egyébként szabályok nélkül teljesen megbolondulnak idővel, és azt már ők maguk sem élvezik, csak nem értik az összefüggést. Érzik hogy mindent szabad, de azt is érzik, hogy ez így nincs jól. Sajnos okosabban, szebben nem tudom megfogalmazni pedig sokat olvastam a témával kapcsolatban. De sajnos nem tudom kellően érzékletesen megfogalmazni.
2020. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..


Ez az én kérdésem, azóta már elmúlt 4 éves, hamar lezajlott hálisten ez a korszak, nem tart örökké ne aggódj.

2020. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
#5! Hasonló miatt panaszkodtam a minap anyámnak, a másfél éves gyerekem miatt. És ő azt mondta ez az anyák sorsa. Azt gondolom igaza van. Sokáig túl természetes a jelenlétünk, hiszen folyton ott vagyunk. Idő kell amíg kialakul bennük hogy anya nem csak arra jó hogy kinyissa a hűtőt és hasonlók.
2020. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
De most komolyan? Honnan tudjátok ennyiből hogy nem rontotta el valahol? NEM AZT MONDOM HOGY ELRONTOTTA! De nem kell levonni ilyen következtetéseket ennyiből! Ez nagyon gáz... NEM a kérdezőről beszélek (mivel ennyiből nem derül ki), de vannak sz.r anyák, akiktől a gyerek menekül. Lehet nyugodtatni, ez kedves. De azért ekkora túlzásokba esni. Fogadjunk valahol magatokat is nyugtatjátok ezzel...
2020. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
igen, az a gyerek aki tegnap még a seggembe bújt, ma menekül akkor tuti egy éjszaka alatt elrontottam. Remélem, hetes, nincs gyereked.
2020. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

2,5 éves a kérdező gyereke. Arról nem írt a kérdező, hogy az anyjával előtte milyen viszonyban volt a gyerek. Mem vadidegenhez kezdett húzni...


Tudod értelmezni amit írtam? Nem a kerdezőről írtam, hanem az ok nélküli ömlengésről, hogy mennyire klassz anya, így látatlanban...

2020. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa nekem ez az egész szituáció.Eddig is szerette a mamát tatát ,ragaszkodott hozzájuk .De ha pl 1órára átment és mentem érte szaladt, hogy anyaaaa annya és már puszilgatott is nem volt kérdéses ,hogy jön velem haza.Csak velem volt hajlandó aludni ,nagy összebújások stb most meg 4napja minden a feje tetejére állt totál elutasító.Biztos benne van ,hogy a férjem is elutazott de ma amikor üvöltött ,hogy nem akar hazajönni úgy elkezdtem sírni, hogy hazáig nem bírtam abbahagyni . Holnap már fix ,hogy hazahozom ...de ez szörnyű érzés ìgy.Kicsit nyugtató ,hogy másnál is van hasonló eset.Koszonom
2020. jún. 11. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!