Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyerekekről van szó, miért...

Ha gyerekekről van szó, miért kell minden elé odaírni, hogy "a kis"? Pl. A kis feje, a kis hasa, a kis belei, a kis anyja kínja.

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez kedveskedés. Mint ahogy a kicsim, edesem, dragam stb. Nem tudom mint nem lehet ezen erteni...
2019. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezek ilyen kis idegesítő dolgok azok számára akiknek nincs gyerekük v épp nem olyan típusok alapból. Kedveskedés, annyira imádod a gyereked h kis feje, kis pocija, kis popója és még sorolhatnám. Imádom mondani, bár inkább családi környezetben, de ha más is hallja az sem zavar. Téged miért zavar amúgy?
2019. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell. De jól esik. Rendkívül frusztrált lehetsz, ha ilyen dolgokon fennakadsz.
2019. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert tényleg kicsi.
2019. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Örömteli, hogy valakinek ez a legnagyobb gondja az életben.
2019. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Láttál már babatalpat? Na hát az kicsi. Most mit mondjon az anyuka? Sándor talpa? Amúgy baratnom lányának kifejezetten nagy lába volt. Újszülöttként nem fert be a talpas rugdalózókba. Na neki nem mondtuk hogy a kis talpa. Általában jeti mancskent emlegettük 😃
2019. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Hogyhogy "minden elé odaírva"??? Az ultrahangon is? :D Nem ertem. Aki nem akarja, nem így írja.
2019. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is idegesítő. Édelegjen vele, ha maguk között vannak, mint család, szülő-gyerek, de egy anonim kérdezős oldalon baromira gejl és totál fölösleges. Pl. beütötte a 'kis' fejét, lehet baja? Mitől fájhat a 'kis' hasa? Semmi információértéke nincs, ITT ez csak teljesen fölösleges nyálaskodás.
2019. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert kicsi :3
2019. szept. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Anyukam meg tinikoromban is azt mondta, hogy a ,,kis baratnoid”, marhara idegesitett, nem ertettem, minek ez a kis jelzo minden ele, tesommal olvastuk a Szent Johanna Gimi c. konyvet, ott is igy beszel az anyuka, jot rohogtunk, es ott kezdtem kapizsgalni, hogy nem azert mondja anyukam, hogy engem kiakasszon vele. Kozben felnottem, anya lettem, es bar megfogadtam, hogy en igy nem fogok beszelni, tippelj, igy lett-e...
2019. szept. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!