Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első terhesség után, valóban...

Első terhesség után, valóban jobban lehet érezni a bél mozgásokat?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, mintha mozogna odabennt valaki. A menstruációm viszont mindig meg jön, hogy mennyi ideig tart, változó. De most ez az érzés, nagyon furcsa.. És eléggé rossz is az étvágyam az utóbbi időben. A vérnyomásom is újra kezd magas lenni. (Terhességi magas vérnyomásom volt) A férjem szerint csak be képzelem/ bélmozgás. Nyilván az első lesz egy terhességi tesztet venni, amint lehet. Az előző terhességem több mint egy éve volt. Köszi a válaszokat!

2020. jún. 12. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehetsz terhes.
Nem, ez csak tévedés.
A férjednek van igaza.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban éreztem kB 5 éves lehetett a lányom, együtt néztük a hajamat ahogy "mozog" olyan volt mintha szabályszerűen egy baba mozgott volna benne. Akkoriban egyedül éltem, így ki volt zárva a terhesség. A belgyógyász sem tudott értelmes választ adni, hogy mitől erősebb a bélmozgásom.

Évekkel később született még egy babám, de nem érzek azóta sem olyan erőteljes mozgásokat.

2020. jún. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is erősebben érzem a bélmozgást. Gondolom azért mert átrendeződnek a szervek
2020. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. jún. 13. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
14hós a fiam, kb minden hónapban tesztelek, mert beparázok, hogy mozog a kistesó 😂🤣 aztán mindig negatív. Terhesség elött sosem éreztem ezt
2020. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen tényleg mindenkinek! 😄 Nem tudjátok el hinni, mennyire meg nyugtattatok. :D Tervezünk kistesót, de bőven nem most, a védekezés, meg tudjuk milyen, nem kell senkinek be mutatni. :D Mindig lesz mikor semmi se használ, max minden egyszerre 😂 De, ti folyamatosan éreztétek ezt szülés után, vagy van más is, aki ilyen későn vette észre, mint én? 🤔
2020. jún. 13. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Nekem olyan 5-6 hónap után tűnt fel. Lehet előtte is volt, csak nem vettem észre.🤷

Amúgy én is csináltam már tesztet. 😅 Én még nem is menstruálok uh még azt se tudom nézni. Ráadásul a szoptatás miatt sokszor kívánós is vagyok 😂😂🤦

2020. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok, én is kb 6hó után vettem észre. Ugyan ez, mint az utolsó, se mensi, szoptatás, kívánósság 🤦‍♀️🙈
2020. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!