Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezhet, hogy a 13-14 hetben...

Kius kérdése:

Letezhet, hogy a 13-14 hetben mar mozgasokat erzek? Ez a harmadik terhessegem!

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor igen!:)
2012. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Én kikor a kislányomat vártam (1.baba) ugyan ekkor éreztem először!
2012. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom lanyok,mar azt hittem halucinalok de tobb mint valoszinu hogy azt erzem,gyengen meg de azt,nekem a kislanyom elso babakent ha jol emlekszem 18-19 hetbe mozdult,aztan volt egy ikerterhessegem (ami sajnos vetelessel vegzodott)arra pontosan nem emlekszem de talan 16-17,de ilyen koran nem gondoltam hogy megmozdulhat,ami persze nem baj sott orulok:)
2012. júl. 1. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen. Elso babat 17 hetesen ereztem eloszor, a masodik nagyon hamar jott es 14. Hettol mar erezem.

Olvasok itt klyanokat is, hogy mar tiz het alatt erzik, raadasul koldok kornyeken, azt mar nem vagyok kepes elhinni, de az sem az en dolgom.

2012. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En nem a koldok kornyeken ereztem hanem lejebb a mehemnel,ahol a csaszart is szokjak csinalni,ott mar erezni is lehet hogy kemenyebb a poci,a koldoknel meg nagyon korai lenne!!!
2012. júl. 2. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Első fiamat 19hetesen éreztem először, a második fiamat 16hetesen, és a harmadik fiamat én is a 13héten éreztem először.

3kisfiú anyukája

2012. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnapig meg csak gyanakodtam,de tegnap ereztem egy olyan erzest mint kis lufi pukkant volna szet a pocim bal felen,pedig alltam nem is ultem,nekem ez egy kis rugasra hasonlitott de persze lehethogy tevedek,nehezen tudnam elkepzelni hogy ott a beleim mocorognanak.Ma viszont meg nem ereztem eddig semmit:(
2012. júl. 2. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen! Én a kislányomat 13 hetesen már éreztem mozogni, pedig első baba :)
2012. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Én a második babát 14 hetesen éreztem.
2012. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!