Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 . -hetben jarok es apro...

15 . -hetben jarok es apro mozgasokat vagy lukteteseket latok a hasamon viszont nem erzek semmit, a baba lehet?

Figyelt kérdés
Kb olyan 13 hetes kortol latom ezt.

2018. jan. 18. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A hasadon hol? A méhed teteje még a bugyivonal körül jár csak kb., ha efölött látod sokkal, akkor a hasi artériád lüktetését érzed/látod. Szerintem inkább erről lehet szó, főleg hogy a 13. hét óta van.


Háromszor voltam terhes, olyankor én is intenzívebben éreztem, láttam a hasamon az artéria lüktetését, VAGY egyszerűen csak jobban figyeltem a hasamra, mint egyébként. 😊

2018. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bélféreg!
2018. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az elso valasz adonak 😊igen en is egyebkent erre gondoltam / ilyesmiket olvastam de olyan izgatott vagyok nekem az elso babam ☺ 😆😆


Udvozollek Belfereg ! Vagy ez nem a neved lenne ? :)

2018. jan. 20. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!