Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adtatok műtét után hálapénzt?

Adtatok műtét után hálapénzt?

Figyelt kérdés
Egyik nap műtöttek,hétfön kell visszemennem az orvoshoz.Nem magán.Mennyit szoktak manapság adni neki?Vagy ne adjak?

2020. jún. 14. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez teljes mértékben rajtad múlik. Adhatsz, ha ugy erzed, az orvos jol végezte a dolgát, nyújtott valamit, amit te extrának éreztél. Az összeg megintcsak ilyen, annyit ad Az, amennyit akarsz és tudsz. De nem kötelező.
2020. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem laparoszkopos műtétem volt, én adtam utána.
2020. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Ja és bár 2016-ban volt a műtétem, én akkor 30-at adtam, bár szerintem ez meg mindig reális a beavatkozás mértékéhez nézve, ha azt nézem, hogy tavaly a szülés után 100-at adtam, ahogy a szobatarsak nagy része is.
2020. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
100ezer? Sztk műtétre?Nem sok egy kicsit?😕
2020. jún. 14. 08:35
 5/9 A kérdező kommentje:
150 ezer lett volna magánorvosnál.Akkor már odamentem volna.
2020. jún. 14. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem!
2020. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Kerdezo, még mindig, csak rajtad múlik hogy adsz e és ha igen mennyit. "Nem sok egy kicsit?" Kinek? Miért? A válaszadóknak megérte, senki nem kényszerítette rá. Én majd 20 éve szültem és akkor 80ezret adtam. Nekem megérte. Én akkor hálás voltam, az én orvosom megérdemelte és én igy láttam jónak. Ugyanez az orvos volt a barátnőm orvosa is, o egy évvel később szült nála és ő úgy döntött, semmit nem ad neki. Ugyanazt az ellátást kapta, ugyanolyan figyelemmel volt hozza az orvos. Megegyszer, nem kötelező, saját döntés. Pont mint a borravaló egy vendéglátó helyen. Akarsz adsz, nem akarsz, nem adsz.
2020. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy adnék... én sem kapok borítékot, amiért elvégzem a munkám.
2020. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
#2, #3 vagyok; félre lettem értve. Lapar után 30-at kapott a doki (2016). Egy végigkísért komplikációkkal teli terhesség és császár után 100-at kapott az orvosom (2019). Azt akartam kifejezni, hogy ha belegondolok, hogy császár után 100-at adtam teljesen reális, hogy egy lapar után, amit sikerült úgy megcsinalni, hogy megmaradt minden szervem (járhattam volna rosszabbul is) 30-at kapott a doki. A kettőt szerettem volna egymáshoz viszonyítani lévén mindkettő nőgyógyászati beavatkozás.
2020. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!