Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik neveket adnátok ikerlán...

Melyik neveket adnátok ikerlányoknak ezek közül?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek választani, nektek melyik páros tetszik a legjobban?

Egyéb ötleteket is várok.



2020. jún. 17. 01:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Glória, Valentina, Léda, Emília, Amélia, Tímea, Tamara, Zelma, Olívia, Hilda, Helga, Barbara

Én ezek közül a nevek közül javasolnám Kérdező, hogy bökjél rá kettőre. De egyébként a többi is benne lehet, amit írtál, csak nekem nem tetszenek; de az legyen az én bajom.

De egyébként javasolnék egy olyan variációt, hogy sorsoljátok ki; ha mindegyik nevet ugyanolyan szépnek találjátok, és mind passzolnak is a vezetéknévhez; hogy tehát akkor sorsoljátok ki, hogy minden nevet akár többször is érdemes lehet felírni cetlire; utána lefordítva összekeveretiket őket; és amelyik kettőt elsőnek kihúzzátok, lehetnének azok a befutók. Vagy pedig külön-külön húzzátok ki, hogy "Na most az első gyereknek sorsoljuk a nevét..."( nem a születési sorrend a lényeg, hanem hogy "Most első névnek a kisorsolása következik". Tehát külön-külön sorsoljátok ki a két nevet, tehát, ha az egyik megvan, akkor menjetek rá a másik névnek a kisorsolására; és akkor én mondjuk 3-4 vagy akár 5X is beleraknám az összes nevet, na szóval keverjétek össze,és azt is lehet, hogy mindig visszadobjátok, hogy a következő húzásnál is ugyanannyi eséllyel húzzátok ki újra, tehát új körben. Na, szóval , hogy amelyik nevet a legtöbbször kihúzzátok, legyen az az első. És akkor ugyanezt, ugyanezzel a sorsolással a másik névre nézve is megcsináljátok. Tehát így, különbontva. Bár lehetne mondjuk az is, hogy egyszerre mindig kettőt húztok ki.

De szóval tehát lényeg, hogy sok szép nevet írtál, de mindet azért én nem adnám közülük; de tényleg fontos, hogy ne legyen egybecsengő, összecsengő a nevük, mert nekem van olyan kétpetéjű ikerpár ismerősöm, akiknek nem hasonló a nevük, meg kinézetre is azért másabbak; de ők szóval mindig ki is kérték maguknak, hogy ne úgy hivatkozzunk rájuk, hogy "az ikrek", hanem ők két külön ember; és akkor mondjuk ki mindig a nevüket. Hogy az XY és a Z. Szóval, ha nagyon egybecsengőket húztok ki, akkor valamelyik helyett megintcsak húzzatok ki egy másikat a cetlikből apukával.

2020. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Adél és Léda? Nemár... gyakorlatilag ugyan az. Én akárhány iker tesót ismerek, egybe csengő a nevük és utálják, nem elég hogy ugyan úgy néznek ki és nehéz megkülönböztetni őket, még ha sikerül is aztán a nevüket cserélik fel állandóan. Nekem vannak ikerpár ismerőseim, az egyik Dávid a másik Dani... Tudom mi a különbség köztük mert már ismerem őket olyan régóta hogy lássam, de a nevüket állandóan keverem. És az őket is zavarja ha keverik őket, plusz másoknak is kellemetlen. Lehet nektek cuki, de szerintem ne csesszetek ki velük és ezekből a nevekből legyen olyan ami nem egybe csengő.
2020. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Adél és Olívia, az egybe csengő nevek nekem sem jönnek be.
2020. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Grazie Glory :)
2021. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul a nevuk?
2021. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!