Lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam a védőnőnél és minimálisan talált nitrátot a vizeletemben semmit se mondott erről annyit mondott, hogy sokat igyak és jövőhéten újra nézi egyébként nincs semmi tünetem de nagyon aggódok a kicsi miatt 17hkm
ápr. 30. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha baj lenne, a védőnő mondta volna. Fogadd meg a tanácsát és kész. Ne stresszeld magad ezzel, mert az fog ártani. Nyugodj meg, attól megnyugszol :)
ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom neked milyen védőnőd van, az enyémnek biztos nem mondana semmit ez az érték, nem ez a szakterületük. Inkább az orvosoddal beszéld meg.
ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a pont 2#-nél.
ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Védőnői gyorsteszt...fehérjét mutatott ki, a 10 körmöm lerágtam másnap reggelig. Reggel mennem kellett laborba. Véletlen sem volt a vizeletembe fehérje...

Kb ennyire megbízhatóak ezek a tesztek, ezen felesleges idegeskedned.

ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!