Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfinak hány...

Szerintetek egy férfinak hány éves korban ideális az első gyerek?

Figyelt kérdés
Csak érdekel ki, mit gondol. Nőkre vonatkozóan sok ilyen van, férfiakra kevesebb.
2020. jún. 18. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Min 25, de inkàbb 27.
2020. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
30 fölött. A huszonéves srácok túlnyomó többsége még nagyon gyerek, nem készek felelősséget vállalni. Tisztelet a kivételnek.
2020. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
A mai 30 év alatti férfiak többsége nem elég érett erre. Szerintem 30-37 között ideális egy férfinak gyereket vállalnia.
2020. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem a kor számít, hanem hogy milyen az adott férfi!

A párom 22 volt mikor megszületett az első gyerekünk, éppen bulizós korszakát élte - ADDIG, onnantól ha hívták sem ment, mert inkább itthon volt velünk és ugyanúgy babázott, mint én, őszintén szólva jobban is ragaszkodik hozzájuk, mint én.

Apám ezzel szemben 58, még mindig nem jutott el fejben arra a szintre, hogy normális apa legyen, egy tini fiú szintjén van 😑

2020. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Az Én férjem most 25 éves, nemrég született meg az első fiunk. Kezdetben féltem hogy őszinte legyek, hogy fog megbirkózni a 'feladattal'. De baromi jól helytáll, éjszaka is felkel a babához, 10 óra munka után mikor hazajön fürdetésig le sem teszi, egyszerűen imádja a babát és az apátságot is.

Szerintem ez nem kor függő, inkább beállítottság és érettség kérdése :)

2020. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Én megmondom őszintén, hogy huszonévesen amíg még nem sokat tettél le az asztalra, nem sokat láttál a világból semmi értelmét nem látom a gyerekvállalásnak nemtől függetlenül. Majd ha már van egy egészséges tapasztalatod, ismereted a világról meg egy biztos karriered akkor lehet ilyenen gondolkozni. Friss diplomásként, pályakezdőként kellő élettapasztalat nélkül nem tudsz annyit adni a gyereknek amennyit megérdemel.
2020. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

24 volt a férjem amikor apa lett és példás apuka. A kislányunk a legfontosabb számára, nem jár mulatozni, azért dolgozik, hogy a kicsinek mindent megadhasson, pelenkáz, fürdet, öltöztet, éjjel is kelt hozzá pedig nem kértem, állandóan tanítgatja, játszik vele. A kislányunk nagyon apás, rajong az apukájáért és ezt teljesen megértem. A férjem előtt ráadásul nem volt apakép mert az apja elhagyta őket kiskorában és nem vett részt az életében.

Hülyeség, hogy X kortól lesznek csak jó apák, nagyon emberfüggő.

2020. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

6: rendkívüli korlátoltságra vall a kommented... Egy friss diplomás is lehet valaki ostoba meg okos, kereshet minimálbért és annak a hatszorosát is, az élettapasztalat pedig nem kortól függ; láttam már burokban felnőtt munkanélküli 35 évest anyucival élni meg tragédiákon átment, 100%-ig önellátó, talpraesett 20 évest is.

A gyerekünkkel átlagon felüli színvonalon élünk, mindene megvan sőt sokkal több mint amit egy gyerek kívánhat mind materiálisan mint mentálisan, nagyon boldog kislány és képzeld: “csak” 26 évesek vagyunk.

2020. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Ez a sok 20-26 éves friss anyuka ugyanilyen korú apukával azt reméli, hogy együtt fogják felnevelni a gyereket? Mert véleményem szerint hiába jó apuka egy húszon pár éves apuka, pár év és majd rájön hogy neki ez nem hiányzott még az életébe és lép is le. És még igaza is lesz.
2020. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mellőled én is lelépnék. Kár hogy pl a saját szüleim akik 22 évesen lettek szülők boldogan élnek együtt ~30 éve. Ne általánosíts... 0 felelősségtudattal rendelkező apuka pedig akkor is leléphet ha 35 évesen lett apa.
2020. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!