Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig kivétel nélkül bekövetk...

Mindig kivétel nélkül bekövetkezik hogy egy kislány egyszercsak hirtelen apás lesz?

Figyelt kérdés
Annál is aki csak nagyon anyás volt? Vagy nem mindenkinek lesz apás korszaka
2020. jún. 20. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában nemtől függetlenül van minden gyereknek ilyen-olyan korszaka.
2020. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányként apukám rengeteget dolgozott. Nem emlékszem rá, hogy apás lettem volna. Viszont fiatal felnőttként változott ez a dolog és onnantól kezdve nagyon apás lettem és az is maradtam egészen a haláláig. Nagyon nehezen dolgozom fel.
2020. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem apa függő is. Hárman vagyunk lányok, soha egyikünk sem volt apás egy napig sem...
2020. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első perctől apásak a lányaim, pedig szopiztak, sosem hagytam őket sírni, semmivel nem bánok velük rosszabbul. De mégis, apánál nincs jobb. 😊 Mondjuk a férjemnél én sem kívánhatnék jobb embert sem magamnak, sem nekik. ❤️
2020. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!