Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van, az miért akart...

Akinek van, az miért akart gyereket, és meg-e bánta?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen csak vágytunk rá, ennek nem annyira van racionális oka. Mindig tudtuk, hogy szeretnénk gyereket. Kettő is lett, nem bántuk meg, annyira jó, hogy vannak :)
2020. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
én eredetileg nem akartam, de a születése értelmet adott az életemnek, orvos vagyok szóval nem éreztem magam haszontalannak.
2020. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem az életem értelme a gyerek. Van 2, hamarosan 3, és csodálatos kis családunk van. De nem ez ad értelmet az életemnek, értékes lennék önmagamban is. Jó csapat vagyunk, remek dolgokat élünk meg együtt és segítek nekik az önállósodás útján, de ők nem az enyémek, és nem várok érte cserébe tőlük semmit sem. Ezért le szoktak pontozni, de vállalom. Szerintem nem egészséges, amikor valaki a gyerekért él.
2020. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Úgy vagyok vele, mint a kettes. Nem bántam meg, életem legjobb dolgának tartom, hogy felnevelhetem. De ettől függetlenül én se tartom őt a tulajdonomnak. Tudom hogy ő egy önálló lény, akit nem azert csináltunk hogy minket szórakoztassanak.
2020. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 És akkor miért csináltátok? Miért akartatok felnevelni egy gyereket?
2020. jún. 21. 16:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

izgalmas végignézni ahogy felnő, és jó érzés hogy szerepem van benne,

örülök hogy átadhatom a tapasztalataim, de nehéz elmagyarázni

2020. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.

Mert izgalmas hogy megmutathatom neki a világot. Jó érzés hogy tudok neki szeretetet adni, és én is ezt kapom tőle.

2020. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

És abba nem gondoltatok bele, hogy mivan ha taszítoak lesznek, pl a személyiségük?

Ha mondjuk kibeszélnek, lehordanak a hátatok mögött nem , nem érdeklik mi mindent attok nekik akkor is rosszak lesztek a szemében, vagy vmi ilyesmi?

2020. jún. 21. 17:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

de belegondoltunk, ezért igyekszünk jó szülők lenni, mert a nevelés is nagyon sokat számít


de ha ennyire gyerekellenes vagy akkor semmi nem fog meggyőzni, hogy a gyermek jó dolog

2020. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy teljesen gyerek ellenes vagyok. Csak rosszak a tapasztalataim és sokat dolgzok a karrierem felépítéséhez. Még tini vagyok.
2020. jún. 21. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!